spiderpc
Local time
11:51 PM
Reaction score
2

Latest activity Postings About

• spiderpc
      Próbowałem ten reset "lekki" (ten 3 sekundowy) o którym pisałeś wcześniej. Niestety to nie pomogło. Nie bardzo mi się to uśmiecha bo mam dość sporo użytkowników (pracowników banku) z różnymi uprawnieniami do różnych lokalizacji Co prawda w...
    • spiderpc
      Temat chyba można już zamknąć, rozwiązaniem problemu okazał się QNAP-owy HELPDESK. Inżynier z centrali poinformował mnie że winnym okazał się plik konfiguracyjny smb.conf. Obecnie SAMBA działa i można z poziomu Eksploratora wchodzić w zawartość...
    • spiderpc
      1,2,3, - Połączyłem się z SSH, wykonałem polecenia, nie dają żadnej odpowiedzi. 4,7 Tak jestem w tej samej sieci. Przez "QFinder Pro" z poziomu ekploratora Windows wchodzę przez FTP-a gdzie mam dostęp do zawartości. Co do adresu jest to podsieć...
      • 22222222222222.png
    • spiderpc
      Miałem nadzieje że będę sprytny jak sprawdzę ustawienia czy dublują inne QNAPy i to też nie pomaga, czy w razie czego istnieje możliwość zejścia softem niżej (downgrade) i czy taka operacja może pomóc.
      • 1112222.png
    • spiderpc
      • 1234.png
      • 12345678.png
    • spiderpc
      Witajcie, potrzebuje pomocy. aktualizowałem QNAP TS-251 miał soft z 2017. Zrobiłem do najnowszego 5.0.0.2055. Po aktualizacji przestała chyba działać Samba bo do zawartości serwera nie ma już dostępu. Można wchodzić wyłącznie przez FTP. W...
  • Loading…
  • Loading…