Spooky
Local time
3:08 AM
Reaction score
219

Latest activity Postings About

• Spooky
      Spooky replied to the thread Help Tablica WeKan.
      @Silas Mariusz Prywatnie używam jej od dawna - głównie do rozpisywania etapów i funkcjonalności projektów. W czasie deweloperki wspieram się dodatkowo Giteą i Jenkinsem. Kiedyś robiłem przymiarkę do Gitlaba (wersja CE), ale się nie przestawiłem...
    • Spooky
      @pepus Co nie jest darmowego w Taiga? Używam jej (w trybie self-hosted) od lat i wszystko działa.
    • Spooky
      Taiga potrafi zrobić robotę. W poprzedniej firmie używaliśmy jej produkcyjnie i się sprawdzała bez problemów - kanban, scrum, issues, epiki itd. Potem przyszła moda na Jirę ..
    • Spooky
      Spooky reacted to pigers's post in the thread Help Tablica WeKan with Like Like.
      taiga wygląda przyzwoicie - zarówno pod względem graficznym jak i dokumentacji
    • Spooky
      Spooky reacted to pigers's post in the thread Help Tablica WeKan with Like Like.
      FAQ -> Platforms · wekan/wekan Wiki dla testów można odpalić w dockerze, poprzez docker compose - Releases · wekan/wekan , rozpakuj zipa, w środku będzie plik docker-compose.yml , miłej analizy. produkcyjnie - przez VMKe - na qnapie masz KVMa...
    • Spooky
      Ja ze swojej strony, do domowego użytku, polecam również Taiga.io.
  • Loading…
  • Loading…