Recent Content by stasiu84

  1. stasiu84

    Pomoc Logowanie do QTS-a

    witam ponownie,wczoraj już reset-a wieczorem nie robiłem i o dziwo dziś rano logowanie udało się zrobić w QTS za pomocą tego samego hasła co wczoraj nie można było sie zalogować, wiec z przeglądarki wykasowałem pamiętanie hasła i od tej pory z logowaniem jest ok, zobaczymy jeszcze z 2 dni czy...
  2. stasiu84

    Pomoc Logowanie do QTS-a

    To jest laptop jedyne co przychodzi mi do głowy to albo przeglądarka ewentualnie mam zainstalowany program q finderpro (który jeśli dobrze pamiętam dziś się aktualizował do nowszej wersji ) Jedyne co mi teraz pozostaje to kolejny raz wykonać reset ?, zmienić hasło, odinstalowałem juz qfinderpro...
  3. stasiu84

    Pomoc Logowanie do QTS-a

    co to może być mógłbyś podesłać temat gdzie to już było rozwiązane.Jedynym użytkownikiem NASA jestem ja na laptopie przeglądarka opera i czasem loguje się jeszcze w sieci wifi przez q managera. Do dnia dzisiejszego wszystko było ok , przed chwila przy logowaniu do qtsa kolejny raz to samo się...
  4. stasiu84

    Pomoc Logowanie do QTS-a

    Witam od jakiegoś miesiąca jestem użytkownikiem TS-251 czyli tzw. świerzak :) po południu chciałem się zalogować do QTS-a i wyskoczył komunikat Dane logowania są nieprawidłowe lub konto straciło ważność prób logowania było około 5 przez http oraz w telefonie q manager tez parę - zrobiłem reset...
  5. stasiu84

    Przy piwie Dylemat przy wyborze

    Też myślałem o jednym ssd ale ja chyba jego możliwości nie wykorzystam i bym musiał mieć nasa 3 albo 4 zatokowego - wiadomo apetyt rośnie a co sie stanie gdy np. mamy 2 dyski w nasie i jednego wyciągniemy np na pare dni i ponownie będziemy chcieli go włożyć to tez dane znikną czy pozostaną ?
  6. stasiu84

    Przy piwie Dylemat przy wyborze

    w sumie wymogów za dużych to nie ma raczej z HDMI nie będę korzystał prędzej dlna do filmów, myślę coś o udostępnieniu zdjęć i filmików córki dla teściów - ale z tym tematem to będę musiał się wgryźć jak to zrobić (oczywiscie z waszą pomocą na forum). No i może jeszcze będzie wykorzystywany do...
  7. stasiu84

    Przy piwie Dylemat przy wyborze

    domyślam sie ale na początek musi wystarczyć czyli na bank coś intela jak polecasz Cena tego TS-251B-2G jest całkiem fajna ale czy nie ma on słabszego procesora niz ten TS 251+ jak juz mam przeznaczona pule pieniędzy to wole ja spożytkować bo inaczej się rozejdą :p i jaki dysk wybrać...
  8. stasiu84

    Przy piwie Dylemat przy wyborze

    Witam co sądzicie o QNAP TS-251B-2g porównując go z TS 251+ 2G Pozdrawiam Witam ponownie w tamtym roku przymierzałem się do zakupu nas-a ale wypadł mi większy wydatek i niestety się nie udało. Temat wraca i mam pytanie czy nadal model TS-251+2G byście mi polecili 1. Planuje zakupić wersje...
  9. stasiu84

    Pomoc Nieporzadane proby logowania

    Dzięki za pomoc, narazie wyłączyłem zobaczymy czy coś się pojawi :) Poprzedni post pisałem szybko ale nie zwalnia mnie to z poprawnej pisowni Pozdrawiam
  10. stasiu84

    Pomoc Nieporzadane proby logowania

    Witam, odrazu zaznaczam ze jest początkowym uzytkownikeim qnapa i moja wiedza jest znikoma. Dzis w nocy miały nieudane próby logowania na mojego qnapa z 3 różnych adresów ip co moge z tym zrobic ? [Nieprawidłowy link obrazu]: Link: https://imgur.com/a/GkAOA5m Znalazłem na forum że nalezy...
  11. stasiu84

    Przy piwie Dylemat przy wyborze

    Czy poradzi ktoś które pamięci ram będą pasowały do NASA ewentualnie co daje producent na pierwszy montaż
  12. stasiu84

    Przy piwie Dylemat przy wyborze

    wydaje mi sie ze model TS-251+ moze miec maksymalnie 8GB ramu
  13. stasiu84

    Przy piwie Dylemat przy wyborze

    Witam zamierzam kupić NASA zastanawiam sie nad 2 modelami TS 251+ i tu mamy wersje 2g 4g i 8g oraz TS 251A będzie on wykorzystywany do oglądania filmów przez hdmi podłączonym do tv ewentualnie przez siec na tv w innym pokoju oraz do prograu typu rTorrent ... Skłaniał bym sie przy wersji TS 251+...
  14. stasiu84

    Witam

    Witam wszystkich mam zamiar kupic nas mam nadzieje ze znajde tu pomocne informacje i porady oraz pomoc pozdrawiam ;)