Recent Content by SuchyX

  1. SuchyX

    Pomoc Problem z certyfikatem

    Aha to myślałem że coś u mnie nie tak a więc trzeba czekać albo poszukać jakiegoś innego płatnego. Maciej jakiś namiar na certyfikat w rozsądnych pieniądzach??
  2. SuchyX

    Pomoc Problem z certyfikatem

    Witam postawiłem od nowa system na SSD i teraz mam problem z certyfikatem Lets Encrypt nie chcę wgrać czy coś u nich wywaliło czy to u mnie problemy są ?? Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.0.1785 Model serwera: QNAP TS-251
  3. SuchyX

    Pomoc TS-251 + SSD

    I mi to wystarczy więc zakupię USB Sata aby nie potrzebnie wydawać ponad 100zl na coś co może nie działać a adapter mi w 100% wystarczy. Temat można zamknąć. Dziękuję za pomoc.
  4. SuchyX

    Pomoc TS-251 + SSD

    Mam jeden dysk 500gb podpięty pod USB Sata i kodi go widzi oraz rtorrent. Tak samo w otoczeniu windows widzę hdd wpięty w kieszeń 4TB oraz ten na USB 500GB
  5. SuchyX

    Pomoc TS-251 + SSD

    Rozumiem a takie szybkie pytanko czy takie coś ma sens ?? Stacja dokująca IcyBox HDD 2x 2.5'' SATA USB 3.0 Chodzi o to że mam luzem nie używane 2x2TB dyski 2,5 i szkoda by ich nie wykorzystać. Teraz mam jeden 4TB HDD i jak do niego dorzucę SSD to miejsca brak ewentualnie pozostaje zakup...
  6. SuchyX

    Pomoc TS-251 + SSD

    co się kryje pod pojęciem oram przez sieć WAN czy LAN ?? z Qnapa jak oglądam to poprzez Nvidia Shiled + KODI
  7. SuchyX

    Pomoc TS-251 + SSD

    Witam mam pytanie na czym wyjdę lepiej chodzi mi o wydajność. W tej chwili mam dysk HDD a na nim system od Qnap i tak się zastanawiam czy dołożyć do niego SSD 256GB jako cache lub na dysku SSD 256GB postawić na nim OS od Qnap ? Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.4.1800 build 20210923 Model...
  8. SuchyX

    Pomoc Pomoc w wyborze klienta Torrent

    Rozumiem czyli jedyne co to zmiana sprzętu w przyszłości. No nic dzięki za wskazówki i porady. Temat uważam za zamknięty.
  9. SuchyX

    Pomoc Pomoc w wyborze klienta Torrent

    Router Asus RT-AC3200
  10. SuchyX

    Pomoc Pomoc w wyborze klienta Torrent

    To nie są filmy tylko pliki od wagi 100kb do 150mb
  11. SuchyX

    Pomoc Pomoc w wyborze klienta Torrent

    Witam proszę o pomoc w wyborze klienta do torcików. W chwili obecnej mam rTorrent ale powyżej 4k pozycji strasznie zamula. I tak się zastanawiam czy jest jakiś dobry klient który w miarę by żwawo działał?? Ewentualnie myślałem na dołożeniem jakiego dysku SSD pod cache tylko przyznam się bez...
  12. SuchyX

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Popieram wersja najnowsza ma problemy z pobieraniem bo dla przykładu pobrałem tą ze stycznia i od razu rusza z pobieraniem. A najnowszej nic nie działa :-(
  13. SuchyX

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    I ja mam problem z pobieraniem certyfikat dograłem i dalej stoi wszystko a Transmission działa z tego samego trackera.
  14. SuchyX

    Pomoc rTorrent i klient na Androidzie

    W widzisz dzięki za pomoc teraz już się loguje ładnie z sieci GSM. A co z kanałami RSS ?? da radę przez Transdrone ??
  15. SuchyX

    Pomoc rTorrent i klient na Androidzie

    Witam odgrzebię kotleta........ mam problem z konfiguracją niby wszystko poprawnie mam ustawione ale ma komunikat odmowa dostępu. Login i hasło są poprawne bo przez TorrentToise się łączy z sieci GSM i wszystko ładnie widać a przez Transdrone nie idzie co robię źle ?? I tak szybkie pytano czy...