Pomoc Problem z certyfikatem

SuchyX

Passing Basics
Beginner
11 Luty 2017
22
2
3
40
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam postawiłem od nowa system na SSD i teraz mam problem z certyfikatem Lets Encrypt nie chcę wgrać czy coś u nich wywaliło czy to u mnie problemy są ??

ai.imgur.com_trKjBcc.jpg


Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.0.1785
Model serwera: QNAP TS-251
 
Cześć,
też próbuję pobrać certyfikat z LE i już 3 dzień podaje mi info, żeby spróbować później. Jest wogóle sznaca dostać go z LE?

A jak nie, to polecicie zaufaną stronę, gdzie można wygenerować jaiś bezpłatny certyfikat w miarę nieskomplikowany sposób?
 
No to jest to:
Bash:
...................
lrwxrwxrwx    1 admin    administ        26 Oct 10 19:36 00673b5b.0 -> thawte_Primary_Root_CA.pem
lrwxrwxrwx    1 admin    administ        45 Oct 10 19:36 02265526.0 -> Entrust_Root_Certification_Authority_-_G2.pem
uid=500(Chrumpel) gid=100(everyone)
 
musisz to zrobić w SSH jako user "admin",a nie "Chrumpel".

pewnie musisz włączyć konto admin w QNAPie, ustawić hasło, zezwolić mu na dostęp do SSHa (zwykle ma...)
zrobić akcje w SSH opisaną na stronie, potwierdzić że pomogło i wyłączyć konto admin.
 
A to dziwna sprawa, bo teraz przelogowałem się w dostępie do NAS, odpaliłem jeszcze raz ściągnie certyfikatu z LE i.... poszło :)
Widocznie poprzednie kombinacje się odświeżyły (robiłem na koncie Chrumpel, które jest adminem i reaktywowałem konto admin, które jest adminem pierwotnym, ale wyłączonym :)

Teraz chyba muszę tylko przekierowano port (jakiś)?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. lets encrypt
  2. letsencrypt
  3. Let's Encrypt SSL Certificate
  4. let's encrypt
  5. certyfikat SSL
  6. let's encrypt certificate