Recent Content by SushiMan

  1. SushiMan

    Pomoc Etykiety na stałe?

    Scrollbar w panelu bocznym z kategoriami? Najs - przydałby się :D
  2. SushiMan

    Czy ktoś w swoim NASie używa już 18TB dysk WD Ultrastar?

    Cześć, jeżeli nadal Was to interesuje, to od półtora tygodnia dwa dyski Western Digital Ultrastar DC HC550 18TB - WUH721818ALE6L4 / 0F38459 działają w moim TS-853A bezproblemowo.
  3. SushiMan

    Czy ktoś w swoim NASie używa już 18TB dysk WD Ultrastar?

    Posiadam TS-853A, więc 8 zatok i nadszedł czas wymiany najstarszych dysków. Na razie zaplanowałem wymianę 2x HGST 4TB na 2x WD DC HC550 18TB. Później przyjdzie czas na kolejne - tym razem HGST 6TB. Pokonwersowałem dzisiaj dłużej z supportem i dowiedziałem się, że tytułowy dysk jest już od...
  4. SushiMan

    Czy ktoś w swoim NASie używa już 18TB dysk WD Ultrastar?

    Cześć, Czy ktoś w swoim NASie używa już 18TB dysk WD Ultrastar? Chodzi mi o Western Digital Ultrastar DC HC550 18TB - WUH721818ALE6L4 / 0F38459. Sprawdziłem listę kompatybilności i na niej tego dysku jeszcze nie ma. Support odpisał mi, że tego dysku jeszcze nia liście kompatybilności nie ma...
  5. SushiMan

    Pomoc rTorrent Pro - sortowanie alfabetyczne etykiet

    @Silas Mariusz , pamiętasz o tym? Niestety nadal sortowanie etykiet nie działa... Jestem niepocieszony... :(
  6. SushiMan

    Download [Stable] QTS 4.4.1.1216 build 20200214 | ARM & x86

    Tak, ten masz pobrać.
  7. SushiMan

    Download [Stable] QTS 4.4.1.1216 build 20200214 | ARM & x86

    Okej, dzięki za info @pigers :thumbs-up: W sumie to u mnie dość podstawowo - backupy z kilkunastu urządzeń oraz biblioteka audio i video.
  8. SushiMan

    Download [Stable] QTS 4.4.1.1216 build 20200214 | ARM & x86

    Cześć, czy to stabilna wersja? Ktoś już na niej stoi? Na swoim 853A mam 4.3.6 20190704 i zastanawiam się czy robić update czy jeszcze nie... Jakie macie opinie? Pozdr, A.
  9. SushiMan

    Pomoc rTorrent Pro - sortowanie alfabetyczne etykiet

    @Silas Mariusz, ale mnie chodzi o listę etykiet w lewym okienku, a nie w oknie głównym. W lewym okienku masz sekcje: STATE, LABELS, SEARCH, TRACKERS i FEEDS. No i o sortowanie Etykiet po rozwinięciu sekcji LABELS mi chodzi. W tej chwili są one wyświetlane bezładnie.
  10. SushiMan

    Pomoc rTorrent Pro - sortowanie alfabetyczne etykiet

    @Silas Mariusz, nie wiem czy wiesz, ale może wiesz, tylko nie zwracasz na to uwagi, że etykiety nadawane w aplikacji ściąganym torkom nie sortują się alfabetycznie, tylko tak jakoś nie sortują się wcale - jest to po prostu jakaś nielogiczna sieczka. Wobec powyższego zgłaszam wniosek...
  11. SushiMan

    Pomoc rTorrent Pro - czy instaluje się inaczej niż rTorrent free?

    Mariusz, działa bardzo ładnie. Co prawda, po podrzuceniu do katalogu session starej zawartości, zgubił mi ścieżki połowy z ponad 700 torków, ale ta druga połowa działa pięknie. Teraz badam czemu tej pierwszej połowy nie załadował mi poprawnie... Od razu zaznaczę, że były to zarówno w pełni...
  12. SushiMan

    Pomoc rTorrent Pro - czy instaluje się inaczej niż rTorrent free?

    Zainstalowałem na koncie administratora i efekt jest ten sam. Hmmm... No cóż - tak, nie.
  13. SushiMan

    Pomoc rTorrent Pro - czy instaluje się inaczej niż rTorrent free?

    Wpadłem ostatnio na pomysł wsparcia pracy @Silas Mariusz i zakupiłem rTorrent-Pro. Instalowałem go kilka razy, ale niestety nie działa i teraz mam pytanie: czy rTorrent Pro instaluje się inaczej niż poprzednie wersje free? Pytam bo po zainstalowaniu rTorrent Pro nie widzę użytkownika rtorrent...
  14. SushiMan

    Pomoc rTorrent na 4.3.4 - pytanie o działanie

    Na 4.2 to troszkę cuda się z rT i monitorixem dzieją. Np. wyłączam rT w App Center, teoretycznie się wyłącza, ale nadal działa. Włączam i czasami przestaje działać a czasami nie... Np teraz rT jest wyłączony (wyszarzony) a ładnie śmiga ;) A Monitorix i tak swoimi komunikatami sieje... Nie będę...
  15. SushiMan

    Pomoc rTorrent na 4.3.4 - pytanie o działanie

    W związku z moim planowanym na weekend udpate fw z 4.2.2 do 4.3.4, mam pytanie do użytkowników fw w wersji 4.3.4 - najlepiej 0483. Jak Wam się sprawuje rTorrent? W logu poprawek do fw 4.3.3 widzę, iż powtarzający się błąd: "(warn) rtorrent: watchdog svc: monitorix is down. Relaunching..." został...