Recent Content by sutilck

  1. S

    Pomoc Brak dostępu do HS-251+, uwierzytelnianie 2-kierunkowe, admin wyłączony

    [emoji16] dzięki, cisnę zatem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. S

    Pomoc Brak dostępu do HS-251+, uwierzytelnianie 2-kierunkowe, admin wyłączony

    Robiłem to już wcześniej. Zapomniałem wspomnieć. Co powinno mi to dać ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. S

    Pomoc Brak dostępu do HS-251+, uwierzytelnianie 2-kierunkowe, admin wyłączony

    Cześć, proszę o pomoc. Posiadam urządzenie qnap model HS-251+. Oto co zrobiłem: - wyłączyłem konto admin (myślałem że się znam) - zacząłem konfigurować uwierzytelnianie dwukierunkowe, nie do końca wiem kiedy i jak to zrobiłem. Aktualnie: 1. Qnap HS-251+ mam podłączony do routera od internetu od...
  4. S

    Pomoc Instalacja Plex Media Server - "Nieautoryzowany. Nie masz dostępu do serwera"

    1. Sprawdziłem adresację - jest standardowa. 2. Odinstalowałem Plex Media Server. 3. Zrestartowałem serwer NAS. / Przy okazji innych prac przeinstalowałem przeglądarkę internetową / 4. Ponownie w tej samej sieci LAN co serwer NAS zainstalowałem Plex Media Server. Któreś z powyższych pomogło...
  5. S

    Pomoc Instalacja Plex Media Server - "Nieautoryzowany. Nie masz dostępu do serwera"

    Sprzęt HS251+ Zainstalowałem aplikację Plex Media Server na Qnap. Brak możliwości konfiguracji, pojawia się komunikat: "Nieautoryzowany. Nie masz dostępu do tego serwera". Instalowałem poza LAN w którym jest Qnap na dwa sposoby: przez AppCenter oraz przez plik qpkg. To samo zrobiłem ale już...
  6. S

    Cześć

    Cześć
  7. S

    Witam

    Cześć wszystkim i pozdrawiam.