Recent Content by sweb

  1. S

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    Dokładnie, sam miałem przekierowane i trafił mi się qlocker, co prawda tylko w jednym, mało istotnym folderze, ale jednak... Zdaję sobie sprawę że sam go wpuściłem, ale było to szczęści w nieszczęściu, a teraz walczę drugi dzień, jak dostać się do Qnap z zewnątrz poprzez QVPN Service2 i nie mogę...
  2. S

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    ... ja bym jeszcze - owinął w styropian, żeby nie było mu zimno, - następnie w folię aluminiową, żeby przestrzec go przed atakiem mobilnym, - a po wszystkim spakował na renifera i wysłał na Alaskę sorrki, nie gniewaj się..., tak mnie naszło, ale może wróćmy do tematu... i dajmy spokój ;-)
  3. S

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    mam i ja, co prawda na razie tylko jedna partycja /folder/, ale oby tylko ta jedna...
  4. S

    Download ElectronPlayer

    Witajcie. Da się jakoś sterować ElectronPlayer, za pomocą pilota, tak jak np. Netflix na tv? Mam na myśli strzałki z pilota, |góra | dół | lewo | prawo | Chyba że jest taka opcja, a u mnie nie działa, jest w ogóle możliwość sterowania NIE za pomocą kursora myszki? Z góry dzięki za odpowiedź...
  5. S

    Przy piwie Rozszerzenie pamięci

    Hej, mam do Was zapytanie, mianowicie posiadam TS-251 4Gb w jednej kostce. Czy warto dodawać kolejną 4-kę, czy efekt gdzieś tam jest zauważalny? Np. niedawny mój temat z Netflix i kodi, gdzie w końcu za Waszą pomocą udało się go zainstalować i działa, choć nawet po zmniejszeniu rozdzielczości w...
  6. S

    Pomoc KODI - NETFLIX

    Tak czy inaczej, jeszcze raz DZIĘKI WIELKIE za pomoc. Jeśli chodzi o mnie, to temat można zamknąć i opisać jako rozwiązany... ;-) Pamiętajcie, że obiecałem 4-pak i słowa dotrzymam jak tylko podeślesz dane do wpłaty, na zdrowie...
  7. S

    Pomoc KODI - NETFLIX

    Chłopy, dzięki - POSZŁO... Po instalacji z poziomu root sudo apt-get install python-crypto sudo apt-get install build-essential python-pip sudo pip install -U setuptools sudo pip install wheel sudo pip install pycryptodomex==3.8.2 Netflix działa, co prawda się trochę zacina i teraz trza by coś...
  8. S

    Pomoc KODI - NETFLIX

    qrw, sorry Chłopy..., ale nadal to samo... Nie ukrywam że chętnie się odwdzięczę za pomoc, byle tylko ją otrzymać...
  9. S

    Pomoc KODI - NETFLIX

    krok dalej, możesz mi już podesłać nr konta na tego czteropaka... ;-) ---------- teraz mam jak w załączniku poniżej, ale błąd podczas instalacji netflix, ten sam...
  10. S

    Pomoc KODI - NETFLIX

    Przede wszystkim..., WIELKIE dzięki że jest ktoś, kto chce pomóc. /odwdzięczę się 4pakiem... ;-)/ Teraz mam sytuację, której nie rozumie... ;-) Mam zainstalowane kodi, po wykonaniu Twoich poleceń, w HD Station pojawia mię się nowe kodi, po czym kiedy kliknę esc, lub wróć z pilota, pojawia mi...
  11. S

    Pomoc KODI - NETFLIX

    tak, tak, tylko w HD Station mam i tam właśnie problem z Netflix, reszta działa bardzo ładnie...
  12. S

    Pomoc KODI - NETFLIX

    Wiem, wiem, ale słabo to działa..., tzn., brak sterowania z pilota po kafelkach... Postawiłem też linux i w nim kodi 18, tu działa bez problemu, tzn..., odpala się i wszystko poprawnie, jednak filmy zacinają się, stawiam na zbyt słaby sprzęt? TS-251 4Gb ramu... w jednej kostce... i jak tam...
  13. S

    Pomoc KODI - NETFLIX

    to może inaczej, ktoś korzysta z netflix na qnap?, jeśli tak,. to w jaki sposób? ;-)
  14. S

    Pomoc KODI - NETFLIX

    no to niby poszło, ale nadal ten sam błąd...
  15. S

    Pomoc KODI - NETFLIX

    o to chodzi?