Recent Content by Szafrik

  1. S

    Pomoc HBS - szyfrowanie

    Witam, posiadam Qnap TS 251. Skonfigurowałem program HBS do synchronizacji z dyskiem google. W konfiguracji zaznaczyłem opcje szyfrowania. Do synchronizacji załączyłem folder z filmami. Okazało się jednak, że gdy spojrzałem na pliki w chmurze posiadają one takie same nazwy co na Qnap-ie...
  2. S

    Instruktaż/Tutorial Unlimited Cloud Drive for Plex/Kodi/Emby content with QNAP

    A jak znaleźć takiego sprzedawce, który nie przegnie? Na allegro jest dużo tych ofert i na każdej z nich duża sprzedaż. Masz jakiś namiar gdzie Ty kupiłeś swoje konto
  3. S

    Instruktaż/Tutorial Unlimited Cloud Drive for Plex/Kodi/Emby content with QNAP

    Hej. Chcialem sie spytać w tym wątku, jak z żywotnością takiego konta na googl-u, mi usunęli po 3 miesiącach. Może nie usunęli, ale wykluczyli z grupy. Miałem tam 40 TB filmów i wszystko zniknęło. Trzeba na coś uważać, aby nie spotkał kolejnego konta taki los?
  4. S

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    A ten program ma taką możliwość że plik z filmem wrzuci do folderu?
  5. S

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Są w tym programie opcje segregacji? Jak są to jakie :) On tworzy oddzielne foldery dla każdego z filmow z nazwą oraz rocznikiem produkcji?
  6. S

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Prośba do masqar: Czytając cały temat zauważyłem, że posiadasz bardzo bogatą bibliotekę filmów. Mógłbyś pokazać mi jak masz wszystko posegregowane (jeżeli używasz jakiejś metody) oraz napisać jak to odtwarzasz, wyszukujesz nie używając plexa. A jeżeli jednak wróciłeś do plexa to jak ta cała...
  7. S

    Cześć

    Witam wszystkich Jestem posiadaczem serwera Qnap TS-251. Kupiłem bo dwa miesiące temu, aby spróbować stworzyć swoje centrum multimedialne, czytaj wgrać filmy i uruchomić Plex'a.