Recent Content by SzczeMar

  1. SzczeMar

    Sprzedam Sprzedam QNAP TS-453A 16GB

    Cześć, Tak jak w temacie sprzedam QNAP TS435A wyposażony w 16GB RAM (Hyper DDR3L 1600MHz CL9 2x8GB). NAS kupiłem w styczniu 2017 i był używany głownie jak magazyn plików. Cena dla forumowiczów 1800zł QNAP TS-543A sprzedam Z okazji black Friday zmiana ceny :) 1600zł Ponieważ zainteresowanie...
  2. SzczeMar

    Pomoc rtorrent-Pro - pytania/problemy.

    Działa rewelacyjnie, dzięki :D
  3. SzczeMar

    Pomoc rtorrent-Pro - pytania/problemy.

    A jakiś pomysł masz aby filebot przemielił katalog z większą ilością filmów? Chciałem być cwaniakiem i dałem "*" w katalogu z filmami, niestety filebot wziął pierwszy z brzegu film, przemielił i zakończył pracę.
  4. SzczeMar

    Kawa i papierosy Problemy z Tapatalk

    Mam te same problemy, ktoś już chyba o tym pisał wcześniej.
  5. SzczeMar

    Pomoc rtorrent [x86-64] JS error

    Już momencik.
  6. SzczeMar

    Pomoc rtorrent [x86-64] JS error

    Po aktualizacji u mnie dalej się nie odpala :-( Tylko komunikat się zmienił na poniższy: 31,"Warning","2018-09-09","18:38:00","rtorrent","127.0.0.1","localhost","(warn) rtorrent: watchdog svc: rtorrent is down. Relaunching..."
  7. SzczeMar

    Pomoc rtorrent [x86-64] JS error

    Podepnę się pod temat bo tez dotyczy rtorrent tylko wersji 0.9.6-0905-180905 i javy. Po aktualizacji do tej wersji, rtorrent nie podnosi się sypie takimi logami: Number,"Type","Date","Time","Users","Source IP","Computer name","Content"...
  8. SzczeMar

    Kawa i papierosy Niedostępny dział "Aktualności"

    Też potwierdzam tego typu komunikaty, dodatkowo kiepsko działa forum przez Tapatalk, od dłuższego czasu nie widać nowych postów i często Tapatalk podwiesza się na forum (widać tylko kręcącą się ikonkę)
  9. SzczeMar

    Jaka pamięć do TS-251A

    Załączyłem plik w tym wątku: [How-To - Przetestowane pamięci RAM do QNAP] Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  10. SzczeMar

    Wiedza Przetestowane pamięci RAM do QNAP (DDR3)

    Kiedyś zassałem ten dokument do siebie, dodaje go w załączniku. Mam nadzieje że nikogo tym nie wkurzę...
  11. SzczeMar

    Pomoc rTorrent (warn) rtorrent: watchdog svc: monitorix is down. Relaunching...

    mówi że port otwarty :-), zresztą rTorrent też teraz tak pisze.
  12. SzczeMar

    Pomoc rTorrent (warn) rtorrent: watchdog svc: monitorix is down. Relaunching...

    Też mam ten efekt, ale dopiero od wczorajszej aktualizacji QTS (4.3.3.0174 build 20170503), przedtem było ok.
  13. SzczeMar

    Pomoc rTorrent (warn) rtorrent: watchdog svc: monitorix is down. Relaunching...

    Sprawdziłem, wszystko działa, jest tylko informacja o dostępnej aktualizacji. Wielkie dzięki.
  14. SzczeMar

    Pomoc rTorrent (warn) rtorrent: watchdog svc: monitorix is down. Relaunching...

    Hej, w razie potrzeby także mogę służyć ssh ze swojej maszyny
  15. SzczeMar

    Pomoc rTorrent (warn) rtorrent: watchdog svc: monitorix is down. Relaunching...

    Mam dokładnie to samo co koledzy zgoneq i Gordon_23