Recent Content by sznels

  1. sznels

    Pomoc QNAP TS-453 Pro - Problem System Booting i tyle

    próbowałes użyć guzika RESET z tyłu obudowy 20-30 sec ?
  2. sznels

    Pomoc Wydajność maszyny Windows

    Zaktualizowalem sterowniki na najnowszy na win 11 na maszynie 1688x na hero z nvme - wyniki oszałamiający :(
  3. sznels

    Pomoc Wydajność maszyny Windows

    Moze mam za starą wersje sterownika -bo z roku 2019 Zaktualizowalem do najnowszej Index of /groups/virt/virtio-win/direct-downloads/archive-virtio 1679138848 Mam jeszcze drugiego qnapa 1282T i na tym Dysk SSD M.2 - co prawda importowałem maszyne ale instalowałem najnowsze sterowniki - ale...
  4. sznels

    Pomoc Wydajność maszyny Windows

    Jest jakaś instrukcja jak zrobić to na Proxmoxie ?
  5. sznels

    Pomoc Wydajność maszyny Windows

    W zasadzie nie jakieś duże dzwiga na tym qnap jeszcze 2 wirutalki jedna z centos - mail i sklep i debian dla nextcloud- ale nawet dla testów wyłączyłem maszyny - i wynik taki jak widzieliście W zasadzie to ten sterownik działa bo maszyna wstaje - - moze pobrać inne - moze są do win 11
  6. sznels

    Pomoc Wydajność maszyny Windows

    Wrzuciłem - ale wolałem napisac tutaj - nie chciałem z jakiegoś błachego problemu zwracać się o pomoc - ale juz nawet importouje maszyne na innego qnapa - i tam przetestuje jakie są prędkości co prawada na SSD ale to też mi pokaże jakiś wynik
  7. sznels

    Pomoc Wydajność maszyny Windows

    zmieniłem ale nadal wolno - wiec nie wiem czy ma to znaczenie zatem jaki włączony 3 testowałem i nadla to same wgrywałem bo jest odczyt bardzo szybki 10000 ale coś nie tak z wydajnością zapisu jest
  8. sznels

    Pomoc Wydajność maszyny Windows

    passtrough to widze tylko dla procesora i to zmienić? an dysku mam taką opcje włączona
  9. sznels

    Pomoc Wydajność maszyny Windows

    Witam, Maszyna 1688X - 2 dyski nvme na systemie plików ZFS i mam problem z wydajnością zapisu - odczyt jest taki jak trzeba Prosze o poradę. Pozdrawiam
  10. sznels

    Pomoc Wirtualizacja/docker pod Comarch Optima

    Witaj, sam jakiś czas temu miałem takie myślenie ze sql po vpn i temat załatwiony - lecz te programy które teraz robią to jest jedne wielki muł.... Jak korzystasz z Subiekt GT - Elisoft, enova 365(to juz ERP ) to działa ale gdy chcesz insetnexo czy comarch Altim czy XL to już ten numer z SQL po...
  11. sznels

    Pomoc Grzeje dyski - wypadają co drugie uruchomienie QNAP 128T - backplane TVS-8482

    Witam, Problem opisałem w skrócie w temacie - wg. QNAP zdiagnozowano uszkodzenie backplane bo nie wykrywał dysków 2 4 6 8 ( nie mogłem w to uwierzyć wiec wyczyściłem wszystko od zera - co uzyskałem dyski nie wypadają już, za każdym razem po uruchomieniu są wykrywane. Natomiast zauważyłem ze...
  12. sznels

    Przy piwie Nowy Qsync

    Da się zmienić - trzeba w ustawieniach współdzielonych przed zainstalowaniem czegokolwiek ustawić folder homes na lokalizacje którą sie chce - później już zmienić się nie da.
  13. sznels

    Pomoc QSync Problem z aplikacją na Androida

    Peoponuje zgłaszać problemy na helpdesk - ja sam używam qsync i non stop mam z nim problemy - moze wiecej zgłoszeń to Qnap zrobić coś w tym w końcu
  14. sznels

    Sprzedam Ram 2x 8 GB DDR4 2133 Oryginalny z QNAP'a Transcend

    Witam, Jak w temacie sprzedam Ram 2x 8 GB DDR4 2133 Oryginalny C99828-0605 Cena 80 pln szt. Ram sprawny gwarancja rozruchowa