Recent Content by szpec82

  1. szpec82

    Pomoc Uszkodzony TS-453Be

    Niestety wgranie nowego biosu nie pomogło. Poproszę jeszcze o udostępnienie wsadu EC. Jeszcze mam pytanie za co odpowiada kość zaznaczona na zdjęciu bo tu mam problem z jej z czytaniem jeszcze spróbuje ją wlutować, ale jak to nie pomoże to wlutuję nową, może tu jest problem i w tym miejscu też...
  2. szpec82

    Pomoc Uszkodzony TS-453Be

    Wielkie dzięki Niestety wgranie nowego biosu nie pomogło. Poproszę jeszcze o udostępnienie wsadu EC. Jeszcze mam pytanie za co odpowiada kość zaznaczona na obrazku bo tu mam problem z jej z czytaniem jeszcze spróbuje ją wlutować, ale jak to nie pomoże to wlutuję nową, może tu jest problem i w...
  3. szpec82

    Pomoc Uszkodzony TS-453Be

    Witam, Wiem, że jestem kolejną osobą z uszkodzonym modelem TS-453Be, ale również chciałem wykluczyć problem z biosem, ponieważ usterka powstała prawdopodobnie po aktualizacji do nowej wersji qts, ale nie wiem dokładnie czy się dokończyła poprawnie bo musiałem wyjść z domu. Więc prosiłbym o...
  4. szpec82

    Pomoc Zepsuty Qnap TS-453Be

    @george2002 mam dokładnie taki sam problem i dokładnie z takim samym urządzeniem. Czy udało ci się już może rozwiązać ten problem i zdiagnozować problem? Ten BIOS którego już niema coś pomógł?
  5. szpec82

    Pomoc Jak w TS-453Be zainstalować QTS Hero

    Czy istnieje już jakaś wersja systemu QTS Hero do zainstalowania na urządzeniu TS-453Be, może też być wersja testowa i jak przeprowadzić instalację?
  6. szpec82

    Witam wszystkich

    Witam wszystkich