Recent Content by Szymonk78

  1. S

    Download [Stable] QTS 4.4.2.1270 build 20200410 | ARM & x86

    dzięki. poczekajmy na razie po właśnie łączą się zdalnie z supportu qnapa support qnap połączył się zdalnie i przeprowadzili upgrade. W sumie nie wiem co się stało i co źle zrobiłem bo to zapewne coś ja pokaszaniłem. ale teraz wygląda na to, że wszystko działa bezproblemowo. pomogli super...
  2. S

    Download [Stable] QTS 4.4.2.1270 build 20200410 | ARM & x86

    Nie ma możliwości wykonania żadnej operacji, w sensie cały ekran to ten komunikat o aktualizacji co przesyłałem bez możliwości kliknięcia czegokolwiek. Więc tylko restart "z palca" znowu -> więc znowu niepoprawne zamknięcie -> więc znowu potrzeba sprawdzenia integralności -> ten proces się...
  3. S

    Download [Stable] QTS 4.4.2.1270 build 20200410 | ARM & x86

    Nie wiem. Jedyne co wiem to to, że w wyniku prób aktualizacji (najpierw automatycznej potem ręcznej) - system się wiesza. Następnie to zawieszenie spowodowało komunikat o błędnym zamknięciu systemu (bo zresetowałem "z palca") i poleceniu o uruchomienie sprawdzenia integralności danych. Które to...
  4. S

    Download [Stable] QTS 4.4.2.1270 build 20200410 | ARM & x86

    Faktycznie, teraz widzę, że tam jest info, że system pracuje ponad 9 dni. Wiesz co, nie pamiętam dokładnej daty ale na pewno nie 9 dni:) Ta informacja też niezbyt ma sens... Poprzez ich stronę otworzyłem nowy ticket. Zobaczymy.
  5. S

    Download [Stable] QTS 4.4.2.1270 build 20200410 | ARM & x86

    Nie zrobiłem restartu ponieważ poprzednie próby restartu kończyły się zwieszeniem systemu (chyba z uwagi na zawieszone sprawdzanie integralności wolumenu). Więc tym razem nie zrobiłem restartu. System nie był jednak jakoś długo włączony przed tą aktualizacją bo poprzedniego restartu (z palca na...
  6. S

    Download [Stable] QTS 4.4.2.1270 build 20200410 | ARM & x86

    ja tej opcji użyłem - tej zaznaczonej przez Ciebie na czerwono - następnie wskazałem pobrany plik z mojego lapa itd. czyli wykonuję aktualizację ręczną. Nie wiem dlaczego teraz na screenie pokazuję zaznaczoną opcję automatyczną...
  7. S

    Download [Stable] QTS 4.4.2.1270 build 20200410 | ARM & x86

    witam wszystkich, jestem zupełnie nowy na forum i po raz pierwszy używam nas, mam qnap 231P Niestety nie jestem w stanie przeprowadzić aktualizacji. Próba automatyczna się nie udała ale już wiem, że należy ją przeprowadzić ręcznie. Pobrałem firmware ze strony qnap (otrzymałem link mailem od ich...