Recent Content by TakiMaly

  1. TakiMaly

    Sprzedam Qnap TVS-872X

    Aktualne?
  2. TakiMaly

    Pomoc skąd teraz mam pobrać aktualizację rtorrent?

    Jak w temacie. Skoro w qnapclub nie będzie już aktualizacji i ostatnia to B900, to skąd mam pobrać 0.9.8-BB001?
  3. TakiMaly

    Pomoc Kreator rozszerzania puli pamięci dyskowej

    Bardzo dziękuję. Jest trochę niejasno to opisane dla laika.
  4. TakiMaly

    Pomoc Kreator rozszerzania puli pamięci dyskowej

    Witam. Posiadam pulę pamięci którą chciałbym rozszerzyć. Mianowicie chcę dodać nowy dysk do istniejącej grupy raid. Zaznaczam w kreatorze drugą opcję, (dodawanie nowych dysków do istniejącej grupy raid), zaznaczam odpowiednią grupę raid, która ma być rozszerzona.... klikam dalej Zaznaczam dysk...
  5. TakiMaly

    Pomoc Teamviewer na Qnapie

    Ja u siebie nie miałem żadnych problemów. Na PC mialem uruchomiony TV w tle. Zainstalowałem TV na qnapie, wyświetlił się tutorial: co jak i gdzie... Na PC odpalilem TV i dodałem gnapa klikając urządzenia w pobliżu.
  6. TakiMaly

    Pomoc rtorrent release 0.9.8-B1234 x86 64 problem

    Teraz jest super...:DŻadnych problemów.
  7. TakiMaly

    Pomoc rtorrent release 0.9.8-B1234 x86 64 problem

    U mnie wszystkie udostępniane torrenty trackera PrivateHD mają status: unsupported protocol restart rtorrenta pomógł na wszystkie dolegliwości.
  8. TakiMaly

    Pomoc rtorrent release 0.9.8-B1234 x86 64 problem

    Siemka. Nie mogę zainstalować. Pojawia się wpis: Failed to install torrent. It does not match the firmware version. Firmware version: 4.5.3.1697 Model name: QNAP TS-873A
  9. TakiMaly

    Pomoc Uszkodzony QNAP TS-251+

    Sprawdziłem, stabilne 11,81V
  10. TakiMaly

    Pomoc Uszkodzony QNAP TS-251+

    Okej, Wielkie dzięki. Będę działał... Witam. W końcu, po dłuższej nieobecności w domu zająłem się powyższym problemem. Z całej podpiętej korespondencji wynika, że potrzebne jest napięcie 1,7V pomiędzy 1 a 8, lub 10 pinem LPC-CN1. W przypadkach kiedy ktoś miał tam napięcie 2,2V wlutował rezystor...
  11. TakiMaly

    Pomoc TS-251+ problem z diodami/BIOS. Urządzenie działa

    To napisz proszę gdzie dokładnie wlutowałeś ten nieszczęsny rezystor i jakie masz napięcie przed i po wpięciu tego rezystora, bo ja walczę z nim cały dzień i dupa blada. Z rezystorem czy bez działa do restartu systemu. Po ponownym włączeniu to już loteria... albo zaskoczy, albo nie i cały czas...
  12. TakiMaly

    Pomoc Uszkodzony QNAP TS-251+

    A jak nie mam jednego beepnięcia po uruchomieniu to bios uwalony?
  13. TakiMaly

    Pomoc Uszkodzony QNAP TS-251+

    Witam Serdecznie. Mam problem z tytułowym NAS'em. Sprzedałem sprawnego na Allegro. Dzień później kupujący dzwoni do mnie, że nie działa i ciągle co kilka sekund się restartuje. Uzgodniliśmy żeby go do mnie odesłał i sprawa ma się następująco: Po pierwsze po podłączeniu kabla zasilania, NAS się...
  14. TakiMaly

    Pomoc QNAP TS-873A UPS niewykrywany przez USB 3.1 gen. 2 A i C

    Witam Serdecznie. Zmieniłem QNAP TS-251+ na którym bez problemu był wykrywany APC BACK UPS ES 550 na TS-873A który go nie wykrywa. Kabel sterujący UPS'em to Rj50/USB 2.0. Czy problemem może być brak kompatybilności pomiędzy gniazdami USB 2.0 a USB 3.1 v.2? Nowy model posiada dwa gniazda USB...
  15. TakiMaly

    Ankieta QNAP przyśpieszenie dostępu do danych

    TS-639 bez SSD TS-251+ bez SSD