Recent Content by TAPICER

  1. TAPICER

    Pomoc DJ2 Console - problem z instlacją

    Kodeki masz zainstalowane Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  2. TAPICER

    Instruktaż/Tutorial Zarabianie kabla sieciowego (skrętki / UTP / FTP / STP)

    W sklepie play na android Electrodroid piękna apka :) Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  3. TAPICER

    Pomoc Qnap TS-651 od wczoraj wyłącza karty sieciowe

    QNAP - restart ustawień sieciowych i hasła bez utraty danych - Obsługa informatyczna firm Warszawa, opieka informatyczna DreamITeam.pl Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  4. TAPICER

    Pomoc Qnap TS-651 od wczoraj wyłącza karty sieciowe

    PS.uspieienie nie czyści pamięci i ustawień sesji potrzebny restart :) Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  5. TAPICER

    Pomoc Qnap TS-651 od wczoraj wyłącza karty sieciowe

    Może to pomoże https://eu1.qnap.com/Storage/Utility/QNAPQfinderProWindows-6.1.0.0317.exe Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  6. TAPICER

    Przy piwie pigers

    Robi calą robotę. reszta robi za znawców języka powiedzmy że może napisać skrypt na biorytmy poraszka kopiuj wklej Wielkie RT dla pigersa panowie zejdzcie w dól albo zniknijcie
  7. TAPICER

    Pomoc Collabora na wirtualnej maszynie

    tak sobie można posać i pisać ocokaman będzie szybciej szkoda bylo czasu :P
  8. TAPICER

    Pomoc Brak reakcji pilota w aplikacji Youtube

    Aha wyobrażcie sobie że mój pilot wogóle nigdy nie dzialal z moim Qnap bo on nie obsluguje pilita. jednak kupilem by go mieć kosztowal 99pln i spoczywa na regale dajcie żyć :) Dobry temat jak uruchomić pulota w TVS 471 ? mam pewien pomysl :)
  9. TAPICER

    Pomoc Jak ograniczyć dostęp dla użytkowników DLNA ?

    naj sam pierw. zrób więcej użytkowników w Qnap nadaj im uprawnienia a będziesz mial wybór :P
  10. TAPICER

    Pomoc Weryfikacja słuszności zastosowanych rozwiązań, MC, FTP, pierwsze problemy

    Posluchaj!!!!! Następnym razem jak będziesz pisal o pomoc to nie korzystaj tyle z google przy opisywaniu problemu. to 1 slownictwo równa sie rozumienie ignoranca równa się firewall brzytkie slowo to 2
  11. TAPICER

    Download [Stable] QTS 4.2.4 Build 0313 | ARM & x86

    Taa coby tu napisać ? Myślę że sprzetowy firewall plus router z antywirusem zalatwi wiele klopotów. tak po prawdzie pnp of zmienia wszystko
  12. TAPICER

    Pomoc Problem Qnap ts-431 - błąd systemu.

    Reset systemu zachować dane . Moim zdaniem ostatnie zatrzymanie tego systemu bylo wyciągnięciem wtyczki z gniastka :P
  13. TAPICER

    Pomoc Qfile na windows 10 mobile

    No cóż nie mam Windows :P niewiem co tam masz do zrobienia świetnie robi prawie wszystko Qfile
  14. TAPICER

    Pomoc Collabora na wirtualnej maszynie

    czy chodzi Tobie "Web Layout"?