Recent Content by thmwrz

  1. thmwrz

    Pomoc Backup NAS do własnej chmury

    Dzięki, właśnie miałem pisać że już chyba wiem - coś walczyłem z "kopią zapasową" a to trzeba było przejść na "synchronizację" ThM
  2. thmwrz

    Pomoc Backup NAS do własnej chmury

    Witam Czy jest możliwość skonfigurowania kopii folderu z NAS do własnego FTP w chmurze? (FTP we własnej domenie) Myślałem o HBS ale coś mi to nie wychodzi, jeśli jest możliwość proszę o wskazówki. ThM
  3. thmwrz

    Pomoc QuLog Center

    a) mam zaszyfrowane dyski! Jaka procedura?
  4. thmwrz

    Pomoc QuLog Center

    A jest taka opcja bo nie widzę? Przy innych aplikacjach w App Center jest możliwość wyboru "zatrzymaj", "usuń", "wyświetl w..." ale nie przy QuLog Center
  5. thmwrz

    Pomoc QuLog Center

    Witam Prośba o pomoc w ustawieniach QuLog Center (TS-251 - QTS 5.0.1.2145) Brak możliwości wyboru lokalizacji docelowej, po rozwinięciu pustka ThM
  6. thmwrz

    Pomoc TS-251 Qsync i problemy z synchronizacją

    Qnap TS-251 Firmware: 4.5.4.1741 Qsync central: 4.3.0.6 Czy niezbędne jest podłączenie Qnapa do domeny aby bezproblemowo używać funkcji Qsync (folder grupowy)? Obecnie nie posiadam włączonego kontrolera domeny na Qnapie i nie działa mi synchronizacja plików w usłudze qsync na użytkownikach...
  7. thmwrz

    Pomoc UPS + TS-212P nie wstaje po powrocie...

    czy to oznacza że powinno to działać bez problemu?! ...mam kolejną sztukę pod biurkiem, więc jutro sprawdzę czy to wina tej szt. czy wszystkich ts-212P W razie W, sprzęt do reklamacji. :(
  8. thmwrz

    Pomoc UPS + TS-212P nie wstaje po powrocie...

    Witam Podłączyłem dzisiaj UPS Easyline 650AVR USB do TS-212P (tak wiem, nie ma go na liście kompatybilnego sprzętu) NAS wykrywa ups, konfiguruję ustawienie na 2 min po czym wyłączam zasilanie UPS'owi - po zadanym czasie NAS wyłącza się (brawo), natomiast po powrocie zasilania Qnap już nie chce...
  9. thmwrz

    Witam was

    Witam wszystkich forumowiczów - OGL