Recent Content by TIX

  1. TIX

    Pomoc Proszę o sugestie / pomoc TS-864eU-4G-4G i 6x HDD

    niee :D 2 fizyczne serwery chcę backupować :) serwery mają po 128 GB ram
  2. TIX

    Pomoc Proszę o sugestie / pomoc TS-864eU-4G-4G i 6x HDD

    sprzęt dziewiczy, TS-864eU-4G + 4G i 6x HDD IronWolf - dwie zatoki jeszcze wolne potrzebuje to jakoś logicznie zagospodarować - sprzęt do backupu - dwie VM -ki 2x Win2022 srv std, do przechowania i udostępnienia (około 10 userów) pliki pakietu office, dxf, pdf. Do wzięcia są licencje xopero...
  3. TIX

    Pomoc Problem systemem QTS

    a może zasilanie ?
  4. TIX

    Pomoc TS-212 - bateria ?

    Witam forumowiczów, szukam informacji na temat baterii podtrzymania na płycie TS-212. Jedyne zdjęcie jakie znalazłem niestety jest za ciemne i nie widać jaki to typ. Instrukcje milczą na ten temat. Może ktoś ma dokładniejsze zdjęcia, instrukcje serwisową albo właśnie takiego (zabytkowego) qnapa...
  5. TIX

    Pomoc Poszukiwane rozwiązanie - backup Win2016Server

    Karkołomne rozwiązanie - prawda ? a gdyby tak backupować oddzielnie system i do tego plik z pgdump-a ? (i tak się generuje kilka razy na dzień) ? w razie awarii konieczne by było tylko przywrócenie bazy. Ma to sens ?
  6. TIX

    Pomoc Poszukiwane rozwiązanie - backup Win2016Server

    czasochłonne/kosztowne ?
  7. TIX

    Pomoc Poszukiwane rozwiązanie - backup Win2016Server

    Witam, Poszukuję rozwiązania do backupu serwera opartego o 2016 Server. Na serwerze pracuje baza Postgres (około 50 GB), folder plików PDF (około 20000) co daje 6 GB, inne ważne pliki okolo 5 GB. Łącznie do backupowania jest (przyjmując bezpieczny zapas) 100GB danych. Potrzebne mi jest...
  8. TIX

    Witam z rozpalonego Olsztyna

    witam serdecznie forumowiczów, Qnap to dla mnie coś zupełnie nowego (jestem starej daty, wybaczcie moją niewiedzę) - tu na forum chcę się dowiedzieć o najlepszym rozwiązaniu dla mnie i docelowo kupić je i wdrożyć. z pozdrowieniami Krzysztof