Recent Content by Tokantis

  1. Tokantis

    Pomoc Szukam osoby chętnej poświęcić 2 godziny miesięcznie w ramach Help Desku

    Jak najbardziej może być student. Po za tym, ciągle wspominacie o wychodzeniu z domu i opłacalności ruszenia swoich szanownych 4 liter. Przypomnę tylko, przydałyby sie ze 2 wizyty osobiście, żeby sie poznać, a potem reszta zdalny pulpit. @Paweł T. w sumie zgadzam się z Toba, też pracowałem na...
  2. Tokantis

    Pomoc Szukam osoby chętnej poświęcić 2 godziny miesięcznie w ramach Help Desku

    Chciałbym zarabiać tak jak Wy 16 000zł miesięcznie na rękę ! 100zł/h x 8h/dziennie x 20dni/miesięcznie = 16 000zł/miesięcznie, nawet połowa tego to jest super kasa. Niestety nawet prowadząc dobrze działającą firmę nie osiągam takich wyników. Inne wyliczenie, 450zł/miesięcznie za help desk...
  3. Tokantis

    Pomoc Szukam osoby chętnej poświęcić 2 godziny miesięcznie w ramach Help Desku

    W moim przypadku to mogłby być ktoś młody, z niewielkim doświadczeniem, np. ucząca się osoba. Rzeczy do zrobienia sa tak podstawowe, że nie musi to być człowiek z 10 letnim stażem.
  4. Tokantis

    Pomoc Szukam osoby chętnej poświęcić 2 godziny miesięcznie w ramach Help Desku

    Przewidywałem, ze z początku żeby sie poznać to ze dwie wizyty by sie przydały, a potem już tylko zdalny pulpit. No chyba ze by sie coś poważnego trafiło, ale to tez jakby trzeba nagle było siedzieć 10 godzin to kasa ekstra. Szkoda, jednym słowem kryzys. Pozdrawiam
  5. Tokantis

    Pomoc Szukam osoby chętnej poświęcić 2 godziny miesięcznie w ramach Help Desku

    Witam, poszukuję osoby do pracy przy małej sieci (4 komputery) taki mały Help Desk. Problemy typu: zabrakło miejsca w skrzynce pocztowej, ustawienie backupów, jakieś drobne problemy z drukarką (najczęściej coś z wi-fi), oprogramowanie antywirusowe - aktualizacje itp. Mam do przeznaczenia na ten...