tomaszu1986
Local time
12:59
Featured content
0
Punkty reakcji
3

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • tomaszu1986
      tomaszu1986 napisał nowy temat.
      Witam. Wiem, że są poradniki które pokazują w jaki sposób stworzyć nową pulę pamięci oraz wolumin. Mam 2 x 512GB nvme na karcie rozszerzeń QM2-2S-220A, tam chcę wrzucić system. Pytanie mam odnośnie tworzenia puli pamięci i woluminum, po kolei...
      • 1.png
      • 2.png
      • 3.png
      • 4.png
      • 5.png
      • 6.png
    • tomaszu1986
      W tym przypadku Twoja nadzieja zwyciężyła😉 Pozostanę jednak przy nazwie BananaBackupTomasz, dzięki uprzejmości @Silas Mariusz 😄 A moje auto czasami nazywam Mondi😄
    • tomaszu1986
      Zmiana nazwy to nie problem. Tylko wszędzie mam podaną starą i tak identyfikuje tego Nasa. 1710955809 BananaBackupTomasz przekonałeś mnie 😆
    • tomaszu1986
      Zerknij na screeny. Helpdesk tez pisze zebym tak usunal calkowicie konto, zalozyl nowe i moge podac ta sama nazwe urzadzenia.
      • Screenshot_9.png
      • Screenshot_10.png
    • tomaszu1986
      Urzadzenie jest wszedzie wyrejestrowane. Konto nawet usunalem i stworzylem jeszcze raz zaznaczajac wszystko do usuniecia. Wyglada na to, ze nowe konto ma kolejny numer ID w bazie danych? Stare konto nadal zostaje w bazie z nazwa urzadzenia...
    • tomaszu1986
      Inna dostepna nazwa dostepna bez problemu. A czemu taki problem wystepuje jezeli z konta usunalem wszelka historie logowan oraz urzadzen?
    • tomaszu1986
      tomaszu1986 napisał nowy temat.
      Witam. Jak to można ogarnąć samemu? Bo Helpdesk trochę chyba za bardzo nie jest pewien. Może jakiś link do podobnego problemu?
      • Screenshot_8.png
    • tomaszu1986
      tomaszu1986 odpowiedział w temacie Pomoc Jaki dysk hdd.
      Super, dzięki za ściągę 😉
    • tomaszu1986
      tomaszu1986 odpowiedział w temacie Pomoc Jaki dysk hdd.
      A czy ktoś z Was wie czym się różnią modele IronWolf 10TB? Modele, które znalazłem to: ST10000NT001 ST10000NE0008 ST10000VN0004 ST10000NE0004 Cyfry na końcu modelów tej samej pojemności.
    • tomaszu1986
      tomaszu1986 odpowiedział w temacie Pomoc Jaki dysk hdd.
      Dzięki za cenne informacje. A jeżeli mogę tutaj zapytać również o QuLog Center. Jaką pule pamięci stworzyć aby wszelkie logi tam były oczywiście zapisywane. Ale również żeby starczyła ta pula na dłuższy czas
    • tomaszu1986
      tomaszu1986 odpowiedział w temacie Pomoc Jaki dysk hdd.
      Dzięki za podpowiedź. A dobrze widzę w specyfikacji urządzenia, że: max storage to 128 TB? Czy jest jakaś inna granica wielkości dysków w tym urządzeniu?
    • tomaszu1986
      tomaszu1986 napisał nowy temat.
      Witam. Proszę o informację, który dysk wybrać do stworzenia drugiej puli pamięci? Oczywiście chodzi o drugą kieszeń w modelu TS-253D. Wielkość dysku to przykładowo 10TB. Chciałbym na tym dysku tworzyć kopie zapasowe systemów oraz robić...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…