Recent Content by tomaszu1986

  1. tomaszu1986

    Pomoc Qsync - zmiana lokalizacji

    Mam kilka telefonów z Androidem i tableta również z Androidem. A jest jakiś link do tego jak zacząć synchronizację z tym Syncthing? Dla kolegi pytam😄 1715193539 Z tego co pamiętam to Docker tworzy folder domyślny i ten folder trzeba na początku ustawić na dysku, który ma odpowiadać za...
  2. tomaszu1986

    Pomoc Qsync - zmiana lokalizacji

    A jest coś innego czym mogę tworzyć backup albo synchronizować urządzenia mobilne?
  3. tomaszu1986

    Pomoc Qsync - zmiana lokalizacji

    Witam. Model TS-253D Chciałbym zacząć używać przykładowo Qsync do synchornizacji moich urządzeń. Od Peceta, laptopa, po urządzenia mobilne. Mam dodatkowy dysk na to w drugiej kieszeni, pula pamięci oraz wolumin stworzone. Kiedy chce ustawić jakie foldery mają być synchornizowane pomiędzy...
  4. tomaszu1986

    Pomoc Nowa pula pamięci i wolumin

    Witam. Wiem, że są poradniki które pokazują w jaki sposób stworzyć nową pulę pamięci oraz wolumin. Mam 2 x 512GB nvme na karcie rozszerzeń QM2-2S-220A, tam chcę wrzucić system. Pytanie mam odnośnie tworzenia puli pamięci i woluminum, po kolei napiszę jak to robię: 1. W funkcjach mam opcje...
  5. tomaszu1986

    Pomoc The device name is already registered. Error code: 1020002

    W tym przypadku Twoja nadzieja zwyciężyła😉 Pozostanę jednak przy nazwie BananaBackupTomasz, dzięki uprzejmości @Silas Mariusz 😄 A moje auto czasami nazywam Mondi😄
  6. tomaszu1986

    Pomoc The device name is already registered. Error code: 1020002

    Zmiana nazwy to nie problem. Tylko wszędzie mam podaną starą i tak identyfikuje tego Nasa. 1710955809 BananaBackupTomasz przekonałeś mnie 😆
  7. tomaszu1986

    Pomoc The device name is already registered. Error code: 1020002

    Zerknij na screeny. Helpdesk tez pisze zebym tak usunal calkowicie konto, zalozyl nowe i moge podac ta sama nazwe urzadzenia.
  8. tomaszu1986

    Pomoc The device name is already registered. Error code: 1020002

    Urzadzenie jest wszedzie wyrejestrowane. Konto nawet usunalem i stworzylem jeszcze raz zaznaczajac wszystko do usuniecia. Wyglada na to, ze nowe konto ma kolejny numer ID w bazie danych? Stare konto nadal zostaje w bazie z nazwa urzadzenia. Dlatego nie moge wrzucic tej samej nazwy? Tak strzelam...
  9. tomaszu1986

    Pomoc The device name is already registered. Error code: 1020002

    Inna dostepna nazwa dostepna bez problemu. A czemu taki problem wystepuje jezeli z konta usunalem wszelka historie logowan oraz urzadzen?
  10. tomaszu1986

    Pomoc The device name is already registered. Error code: 1020002

    Witam. Jak to można ogarnąć samemu? Bo Helpdesk trochę chyba za bardzo nie jest pewien. Może jakiś link do podobnego problemu?
  11. tomaszu1986

    Pomoc Jaki dysk hdd

    Super, dzięki za ściągę 😉
  12. tomaszu1986

    Pomoc Jaki dysk hdd

    A czy ktoś z Was wie czym się różnią modele IronWolf 10TB? Modele, które znalazłem to: ST10000NT001 ST10000NE0008 ST10000VN0004 ST10000NE0004 Cyfry na końcu modelów tej samej pojemności.
  13. tomaszu1986

    Pomoc Jaki dysk hdd

    Dzięki za cenne informacje. A jeżeli mogę tutaj zapytać również o QuLog Center. Jaką pule pamięci stworzyć aby wszelkie logi tam były oczywiście zapisywane. Ale również żeby starczyła ta pula na dłuższy czas
  14. tomaszu1986

    Pomoc Jaki dysk hdd

    Dzięki za podpowiedź. A dobrze widzę w specyfikacji urządzenia, że: max storage to 128 TB? Czy jest jakaś inna granica wielkości dysków w tym urządzeniu?
  15. tomaszu1986

    Pomoc Jaki dysk hdd

    Witam. Proszę o informację, który dysk wybrać do stworzenia drugiej puli pamięci? Oczywiście chodzi o drugą kieszeń w modelu TS-253D. Wielkość dysku to przykładowo 10TB. Chciałbym na tym dysku tworzyć kopie zapasowe systemów oraz robić synchronizację danych z telefonów oraz tabletów. Nie...