Recent Content by tomek0o7

  1. tomek0o7

    Pomoc Problemy z aktualizacją rTorrent + ustawianie ścieżki downloadu

    Akurat teraz sprawdzałem na domyślnym loginie. wiec tam jest rtorrent jako user. Problem już rozwiązałem po części. rTorrent działa cały czas i się nie kill'uje. Teraz zauważyłem, że w ustawieniach jest napisane o katalogu Downloadu. A czy po pobraniu pliki mogą zostać przeniesione na Dysk USB i...
  2. tomek0o7

    Pomoc Problemy z aktualizacją rTorrent + ustawianie ścieżki downloadu

    Tego nie zauważyłem. Co można zrobić z komunikatem i stabilnością rtorrenta?
  3. tomek0o7

    Pomoc Problemy z aktualizacją rTorrent + ustawianie ścieżki downloadu

    Mam problem przez ostatni tydzien z rtorrent-pro. Wcześniej krzyczał, że nieaktualna wersja w appcenter nie bylo aktualizacji wiec usunałem starą i zainstalowałem nową. Co najlepsze, że komunikat nadal się pokazuje o aktualizacji plus ten (warn) rtorrent: watchdog svc: rtorrent is down...
  4. tomek0o7

    Pomoc Konfiguracja Qsync dla kilku urządzeń

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0675 Build 20180810 Model serwera: QNAP 251+ Ogólnie chciałbym zrobić swoją chmurę tak jak działa Google Drive. Wcześniej korzystałem na S z Cloud Station. Mój problem polega na tym, że chcąc korzystać z Qsync trzeba tworzyć foldery współdzielone...
  5. tomek0o7

    Przy piwie Dylemat przy wyborze

    Dobrze napisałeś, wydaje Ci się ;)
  6. tomek0o7

    Pomoc QFile i Huawei P8 Lite

    W niektórych telefonach Huawei Honnor itd szczególnie, gdzie jest nakładka EMUI programy są kill'owane przez soft. W oszczędzaniu energi trzeba pozwolić na włączanie się w każdej chwili.
  7. tomek0o7

    Przy piwie Dylemat przy wyborze

    Testowałem TS-251+ z 16GB ramu i chodzi fajnie moim zdaniem. Instalacja jest bardzo prosta i intuicyjna :) Uważam, że to dobry wybór. Wersji 2GB nie testowałem, ale 8GB powinna dawać radę.
  8. tomek0o7

    Przy piwie Pomoc w wyborze NASa do 2500 zł. Przesiadka z *********.

    Jak miałem J3710 to bez problemu dekodowałem tylko, że nie PLEXem tylko przez Emby. Jakoś emby bardziej mi podszedł do gustu tym bardziej, że fajnie wspiera markę VU+. Tak naprawdę chodzi o transkodowanie na jedno urządzenie. I jeszcze jedna sprawa. Czy w Qnapie można podpiąć Tuner dvb-t na usb...
  9. tomek0o7

    Przy piwie Pomoc w wyborze NASa do 2500 zł. Przesiadka z *********.

    Chciałbym zmienić serwerek i tak patrzę co w jakich cenach jest. Interesuje mnie coś na czym będzie można transkodować filmy. Wcześniejszy sprzęt miałem złożony na CPU J3710. Rozglądam się za NASem z dwoma lub czterema zatokami. Dodatkowo mam jedną kamerę IP którą chcę podpiąć Do tego odpalanie...
  10. tomek0o7

    witam wszystkich

    Witam wszystkich szukając rozwiązania na temat serwera emby trafiłem tu do Was.