T
Local time
09:56
Featured content
0
Punkty reakcji
0

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • T
      tommaxon napisał nowy temat.
      Czy ktos spotkał sie z takim problemem przy prubach instalacji jakis wtyczek w wordpress mam komunikat usuniento (odmowa dostempu)
      • ftp2.JPG
    • T
      Można w jakiś prosty sposób wytłumaczy gdzie to znaleźć po wpisaniu adresu zewnętrznego z świata, i bez wpisania żadnego portu ładuje mi stronę logowania do qnap usunąłem wszystko z folderu web i i odznaczyłem ta funkcje nadal to samo...
      • qnap web1.JPG
    • T
      nie wyobrażam sobie gdzie to się znajduje w panelu sterowania ?
    • T
      Witam jest możliwość przedstawienia instrukcji gdzie to przestawić, po resecie dzieje mi się podobnie
    • T
      tommaxon odpowiedział w temacie Pomoc Wordpres na qnap.
      Temat do zamknięcia pomogła instrukcja z YouTube wszystko działa jak należny problemem była instalacja polecam obejrzeć ja to wszystko skonfigurować i odpalić Wordpress na qnap
    • T
      tommaxon odpowiedział w temacie Pomoc Wordpres na qnap.
      1.2.3.4 załaduje się tekst TEST Tak sprawdzam czy działa przekierowanie na świat . 1711303498 znalazłem jakiś tuturial ale dopiero zacząłem oglądać , nie wiem czy znajde tam odpowiedz. Link: https://www.youtube.com/watch?v=0RAMfDFep5c...
    • T
      tommaxon odpowiedział w temacie Pomoc Wordpres na qnap.
      cała kwestia jest taka że aktualnie by wejść na moja stronę wpisuje 192.168.2.3/wordpress a nie z adresu zewnętrznego bo tak działa jak należy nie mogę zrozumieć jak tą stronę przenieść do tego folderu web podejrzewam ze trzeba coś ustawić...
    • T
      tommaxon odpowiedział w temacie Pomoc Wordpres na qnap.
      Odpalić stronę na serwerze qnap tak by działała z zewnętrznego adresu ip. Wszystkie przekierowania mam zrobione. przykładowo wpisze 193.150.xx,xx i testowa strona sie ładuje w świecie jest to kawałek tekstu index,html
    • T
      tommaxon napisał nowy temat.
      Witam szukam Pomocy w konfiguracji samej strony z bazą danych, -Jak to zrobić by połączy stronę z baza wpisując prywatny adres i udostępniając konkretnym osobom. . -Mam ogarnięte wszystkie Ważniejsze kwestie sieciowe Po wpisanu adresu ip...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…