Recent Content by tommaxon

  1. T

    Pomoc QuFTP z Wordpress

    Czy ktos spotkał sie z takim problemem przy prubach instalacji jakis wtyczek w wordpress mam komunikat usuniento (odmowa dostempu)
  2. T

    Pomoc Wymuszanie strony logowania, serwer www

    Można w jakiś prosty sposób wytłumaczy gdzie to znaleźć po wpisaniu adresu zewnętrznego z świata, i bez wpisania żadnego portu ładuje mi stronę logowania do qnap usunąłem wszystko z folderu web i i odznaczyłem ta funkcje nadal to samo. 1711877908 równie po wyłączeniu serwera www nadal się...
  3. T

    Pomoc Wymuszanie strony logowania, serwer www

    nie wyobrażam sobie gdzie to się znajduje w panelu sterowania ?
  4. T

    Pomoc Wymuszanie strony logowania, serwer www

    Witam jest możliwość przedstawienia instrukcji gdzie to przestawić, po resecie dzieje mi się podobnie
  5. T

    Pomoc Wordpres na qnap

    Temat do zamknięcia pomogła instrukcja z YouTube wszystko działa jak należny problemem była instalacja polecam obejrzeć ja to wszystko skonfigurować i odpalić Wordpress na qnap
  6. T

    Pomoc Wordpres na qnap

    1.2.3.4 załaduje się tekst TEST Tak sprawdzam czy działa przekierowanie na świat . 1711303498 znalazłem jakiś tuturial ale dopiero zacząłem oglądać , nie wiem czy znajde tam odpowiedz. Link: https://www.youtube.com/watch?v=0RAMfDFep5c 1711303748 widzę że inaczej instaluje tak jak by...
  7. T

    Pomoc Wordpres na qnap

    cała kwestia jest taka że aktualnie by wejść na moja stronę wpisuje 192.168.2.3/wordpress a nie z adresu zewnętrznego bo tak działa jak należy nie mogę zrozumieć jak tą stronę przenieść do tego folderu web podejrzewam ze trzeba coś ustawić w phpMyadmin ?
  8. T

    Pomoc Wordpres na qnap

    Odpalić stronę na serwerze qnap tak by działała z zewnętrznego adresu ip. Wszystkie przekierowania mam zrobione. przykładowo wpisze 193.150.xx,xx i testowa strona sie ładuje w świecie jest to kawałek tekstu index,html
  9. T

    Pomoc Wordpres na qnap

    Witam szukam Pomocy w konfiguracji samej strony z bazą danych, -Jak to zrobić by połączy stronę z baza wpisując prywatny adres i udostępniając konkretnym osobom. . -Mam ogarnięte wszystkie Ważniejsze kwestie sieciowe Po wpisanu adresu ip zewnętrznego i zrobieniu prostej strony w notatniku...