Recent Content by tomtotom

  1. T

    Pomoc brak kontenerów po aktualizacji

    Rozwaliło mi też kontroler domeny, nie można też wejść na zasoby udostępnione. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
  2. T

    Pomoc brak kontenerów po aktualizacji

    Mam jakieś ręczne kopie, ale niezbyt świeże. Na szczęście zabezpieczyłem pliki .mdf i .mdf - bo te siedzą sobie w folderze tak jak siedziały, więc może coś z nich uda się odzyskać. Wyłączałem Container Station i włączałem ponownie - dalej pusto 1699009434 Odinstalowałem CS i zainstalowałem...
  3. T

    Pomoc brak kontenerów po aktualizacji

    Witam, proszę o pomoc, po aktualizacji całego QTSa i aplikacji - między innymi container station - zniknęły kontenery. Lista jest pusta. Miałem tam ważną bazę danych na MSSQL. Nie wiem jak podejść do tematu, od czego zacząć?
  4. T

    Pomoc container station - błąd no JSON object

    Chace wyczyszczony, na każdej przeglądarce mam identyczny komunikat, była dostępna aktualizacja Container Station, wykonałem ją - nic to nie dało :-(
  5. T

    Pomoc container station - błąd no JSON object

    Dzień dobry, potrzebuję pomocy. Posiadam QNAP TS-351, 3 dyski w RAID-5. Ostatnio jeden 'padł'. Nie było z tym problemu - 'na gorąco' go wyjąłem, wsadziłem nowy, macierz się odbudowała. Następnie przeprowadziłem aktualizację oprogramowania, co wymagało oczywiście restartu. Po tych operacjach nie...