travnick
Local time
15:13
Featured content
0
Punkty reakcji
1

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • travnick
      mhm, szkoda, chyba aż taki zły post nie wyszedł, jednak mocno się zdziwiłem co się wydarzyło Pomoc - Użycie wyświetlacza LCD Chciałem to jakoś poprawić wizualnie.
    • travnick
      travnick odpowiedział w temacie Pomoc Użycie wyświetlacza LCD.
      Nie widziałem odpowiedzi a sam też szukałem rozwiązania więc wrzuciłem. Jak to rozwiązałeś?
    • travnick
      travnick odpowiedział w temacie Pomoc Złącze PCI-e w TS-453A.
      Dzięki za informację. No to cóż zrobić, zostaje jedynie opcja przeniesienia systemu na dysk usb3 i wsadzić do obudowy (miejsca tam jeszcze sporo).
    • travnick
      travnick zareagował Lubię to Lubię to na post Waldek w dyskusji Pomoc Złącze PCI-e w TS-453A.
      Witajcie, Spieszę z informacją, że karta dźwiękowa jest podpięta taśmą do płyty. Nie wiem dlaczego przyswoiłem że to będzie slot. Nawet nie przypuszczałem, że może być inaczej. Tak więc niestety nie udało mi się podłączyć dysku NVMe...
    • travnick
      travnick napisał nowy temat.
      Czy da się edytować swój post na forum?
    • travnick
      travnick odpowiedział w temacie Pomoc Użycie wyświetlacza LCD.
      Z wyświetlaczem można dogadać się po /dev/ttyS1 Na zwykłym debianie to działa (OMV), chwilowo nie mam QNAPa zainstalowanego, żeby sprawdzić, czy w QTS też. GitHub - vanschelven/qnap-x53: Installing linux on QNAP X53 devices Link...
    • travnick
      travnick napisał nowy temat.
      W wiadomości Pomoc - Instalacja systemu na NVMe @Waldek wspominał o tym, że karda dźwiękowa w TS-453A jest wpięta w PCI-e. Chciałem dowiedzieć się, w szczególności od @Waldek, co to konkretnie za port, i jakich złączy użyć, żeby cokolwiek tam...
    • travnick
      travnick napisał nowy temat.
      Cześć, chcę dosypać trochę ramu do mojego egzemplarza, aktualne 4gb to za mało. O ile widzę, że 16GB ram działa (2x8gb), to czy ktoś miał przyjemność testować w tym modelu 2x16GB, czyli 32gb łącznie? DDR3L Micron MT16KTF2G64HZ-1G6A1 16 GB - są...
    • travnick
      travnick zareagował Lubię to Lubię to na post rizo w dyskusji Pomoc BIOS TS-453a.
      Witam Poszukuję bios-u do TS-453A
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…