Recent Content by tujek

  1. tujek

    Pomoc Skasowałem pule :/

    DMDE jest absurdaknie tanie... 20 euro zapłaciłem i wszystko odzyskałem! Fakt, trzeba było dyski wytargać z serwera i obrazy orobić ale poszło. Za to z EaseUS Data Recovery Wizard mam niezła przeprawę... Nieopatrznie zaufałem reklamie na stronie, że w razie nie powodzenia zwracają kasę i nieźle...
  2. tujek

    Pomoc Skasowałem pule :/

    No wi c pełna wersja też nic nie dała, kasy coś oddać nie chcą, więc nie kupujcie pełnej w nadziei że coś to pomoże. Zapłaciłem dodatkowo 99,50$ ich obsłudze technicznej, żeby po pół godziny pracy zdalnej i dwóch czekania usłyszeć, że no niestety ich program nie da rady... I że kasy za...
  3. tujek

    Pomoc Skasowałem pule :/

    Program znajduje tylko jakieś śmieci, zastanawiam się czy to ograniczenie wersji demo, czy po prostu nie da rady.... :/
  4. tujek

    Pomoc Skasowałem pule :/

    Witam Niechcący skasowałem jedna z pul na qnap... dane oczywiście niedostępne. Na razie nic nie robiłem, bo boje się uszkdzenia danych. Serwer nie restartowany. Czy jest jakis sposób na odzysk tych danych? Pomocy :( 1665430461 digitalizacja1 teraz wygląda to tak, na tej puli było 5 TB danych...
  5. tujek

    Pomoc Qsync - qid wygasł

    Hej mam mały problem z aplikacją qsync. Przez pół roku synchronizowala 5 komputerów bez błędne, a dziś wywalio komunikat twój qid wygasł... Po stworzeniu połączenia na nowo poszło, ale powtórki bym nie chciał bo problemów trochę przez to mam... Ci się stało i jak przedłużać to qid? Wersja...
  6. tujek

    Pomoc Virtualization Station - Windows XP - nie mogę wprowadzić polskich liter z klawiatury

    Witam Ponieważ w firmie musimy mieć dostęp do programów DOSowych a ostatni komputer z Windą XP odszedł do krainy wiecznej zawiechy postanowiłem przenieść to do rzeczywistości wirtualnej. Stworzyłem kontener, zainstalowałem windę i wgrałem programik dosowy. Śmiga... nawet udało mi się podpiąć i...