Recent Content by tuxior

  1. T

    Pomoc Qsync - powiązanie konta z AD

    Miałem nadzieję, że ktoś odpowiedział w tym temacie, ale niestety... To samo jest z Qsyncem który synchronizuje tylko jeden katalog, a symlinki utworzone przez mklink /D ignoruje totalnie. To są chyba specjalne zabiegi Qnapa. Generalnie system nie nadaje się do rozwiązania chmurowego ani...
  2. T

    Pomoc Brak wideo w QVR-Monitor i QVR-Playback

    Szukam rozwiązania problemu, bo mam to samo. Już miałem nadzieję, że znalazłem w tym wątku odpowiedź, ale nie... QVR odpala, widzę w nim że coś nagrane, ale nie można nic obejrzeć. Ani na QVR-Monitor ani na QVR-Playback
  3. T

    Pomoc Płynna praca w Windows 10 na VirtualStation

    OK, wszytko jasne. Szkoda czasu na virtualizowanie w QNAP jeśli się nie ma maszyny za *dzieścia tysięcy. FTP to Qnap ma w standardzie. Do serwerowych rozwiązań mam serwery, zaś Windows na maszynie domowej która chodzi non stop byłby świetnym rozwiązaniem, ale niestety nie w obecnej opcji...
  4. T

    Pomoc Płynna praca w Windows 10 na VirtualStation

    Hyper-v stoi na Xeon i 20GB RAM ale pracuje tam 5 v-maszyn serwerowych udostępniających różne usługi zasobożerne i każda działa poprawnie i szybko. A tutaj jedna jest tylko, Windows prawie czysty i muli że strach cokolwiek odpalić. Stąd moje pytanie, bo cały czas mam nadzieję, że coś źle mam...
  5. T

    Pomoc Płynna praca w Windows 10 na VirtualStation

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2.0017 Model serwera: QNAP TS-251 8GB RAM Wersja VirtualStation: 3.0.1730 Witajcie, Chciałbym się poradzić w kwestii pracy na Windows 10 w wirtualnej maszynie Virtual Station. Otóż Przydzieliłem 3GB RAM, procek 2 rdzenie i chodzi ten windows tak tragicznie...
  6. T

    Pomoc QVR-Monitor

    Dziękuję :) Krótko treściwie. Chociaż prawdę mówiąc wolę nie mieć zielonych paseczków, ale mieć clienta, bo przed przeglądarkę to działa tragicznie.
  7. T

    Pomoc QVR-Monitor

    Witam, Mam dwa NAS Qnap i S. S mam już od jakiegoś czasu, a QNAPa od tygodnia. I zastanawiam się czy można: 1. Ustawić Surveillance tak, żeby nagrywał ciągle, ale jak był ruch, to w Playback pokazywał na osi innym kolorem, kiedy ten ruch był? Tak ma S, który ma całość...