Recent Content by Viking

  1. Viking

    Download [Stable] QTS 4.3.3.0154 Build 0413 | ARM & x86

    A takie pytanie z innej paczki. Po aktualizacji oprogramowania na moim TS-253A do wersji 4.3.3 nie widzę żadnych aplikacji w App Center. Pojawia się tylko komunikat "NAS nie mógł uzyskać listy informacji o aplikacjach. Sprawdź ustawienia sieci.". Dodatkowo żadne wcześniej dodane repozytoria nie...
  2. Viking

    Pomoc urządzenie wielofunkcyjne

    Co prawda temat zamknięty, ale pozwolę sobie wtrącić 3 gorsze. Sam kiedyś skorzystałem z programu VirtualHere. Program przez jakiś czas dostępny było w repozytorium Qnap. Ale niestety po aktualizacji do 4.1.2 zniknęło. U mnie działa bez problemu dość leciwy model Canona. Można zarówno skanować...
  3. Viking

    Download [Beta] QTS 4.0.0 Build0510 | ARM & x86

    0604 tak jak w stopce w podpisie.
  4. Viking

    Download [Beta] QTS 4.0.0 Build0510 | ARM & x86

    Czy ktoś może mi powiedzieć jak w nowej wesji softu ustawić funkcję ISO Share? Nigdzie jej znaleźć nie mogę. Kiedy zaglądam do help'a mam napisane, że ISO Share powinno być w panelu sterowania/ustawienia uprawnien/foldery współdzielone. Niestety tam tej funkcji nie ma i nie wiem jak ją...
  5. Viking

    Multimedia Station TS-109 zapomnialem hasla

    Po co ten tekst "czytanie nie boli". Problem nękający wszystkie chyba fora. Znasz rozwiązanie problemu, napisz. Uważasz, że ktoś nie umie znaleźć odpowiedzi, daj link do już istniejącego tematu lub po prostu nie odpowiadaj. Taki dopisek można napisać każdemu, kto zadaje jakiekolwiek pytanie na...
  6. Viking

    Pomoc ipkg update TS-219p+

    No i niestety nie mam dobrych wieści. :( Doszedłem w końcu do miejsca w którym chciałem przeprowadzić instalację Doctrine. Niestety okazuje się, że do poprawnej instalacji wymagany jest PHP w wersji wyższej niż 5.3.x. nie wiem dlaczego u mnie w phpinfo pokazuje zainstalowaną wersję 5.3.14, a...
  7. Viking

    Pomoc ipkg update TS-219p+

    Spróbowałem zainstalować aplikację która sprawia Ci problem. U mnie przeszedł poprawnie proces instalacji. Musiałem zmienić jedną z funkcji w konfiguracji php. Nie mam pojęcia co może nie działać w Twoim przypadku. :( Jeżeli instalujesz to przez paczkę optware (co nie wynikało jednoznacznie z...
  8. Viking

    Pomoc [PROBLEM] Instalacja Imagemagick - nie działa

    Jak widzę, paczkę Imagemagick instalujesz jako rozszerzenie PHP. Ja natomiast zainstalowałem paczkę z pakietu Optware, który możesz ściągnąć z zakładki instalacji pakietów qpkg. Może spróbuj w ten sposób?
  9. Viking

    Pomoc ipkg update TS-219p+

    Odsyłam do poniższego postu: [PROBLEM] Instalacja Imagemagick - nie działa
  10. Viking

    Pomoc [PROBLEM] Instalacja Imagemagick - nie działa

    Hejka. U mnie się udało. Procedura instalacji jest taka jak napisałem na początku tego wątku. Po instalacji trzeba jedynie wskazać ścieżkę do ImageMagick. Jeżeli zainstalowałeś skrypt który z tego programu korzysta to powinieneś podać jeszcze następującą ścieżkę /opt/bin/convert Informację czy...
  11. Viking

    [problem] 219P+ - panel administracyjny

    Re: Odp: [problem] 219P+ - panel administracyjny Wchodź do panelu przez Internet Explorera. Niestety na niektórych przeglądarkach dzieją się cuda. Powinno być OK. Wysyłane za pomocą Tapatalk 2
  12. Viking

    Włamanie do QNAP 209 PRO II

    Mam przekierowane odpowiednie porty. Nie używam funkcji DMZ. Tak jak pisał Grgor. U mnie też zaatakowano tylko qweb'a. I tak jak u Gregora doklejały sie skrypty java do plików html i php. Też tak sobie myslę, że jest jakaś dziura w zabezpieczeniach Qnap. Ale, cały czas jestem otwarty na...
  13. Viking

    Włamanie do QNAP 209 PRO II

    Witam. Od bardzo długiego czasu następowały ataki na mój serwer, skutecznie je jednak odpierał. Niestety dzien 8 stycznia 2010 okazał się dniem w którym mój Qnap poległ. Jakimś cudem z kilkunastu adresów IP (głównie korea, USA) nastąpiły udane logowania na koncie admin'a. Nie wiem jakim cudem...
  14. Viking

    Miastomuzyki na NMP1000

    Witaj. Niestety chyba nikt sie tematem nie zajmował. A mógłbyś opisać jak to zrobiłeś?
  15. Viking

    [PROBLEM] RUN --- nietypowe niepobieranie DL station i QGet

    Nie za bardzo rozumiem . Czy Qget na TS-101 wygląda i działa inaczej niż na 209? Czy ewentualnie znaczenie mają tutaj sprawy sprzętowe?