Recent Content by vitoldo

  1. vitoldo

    Pomoc Qsync 5.0.0.1409 niezdatny do użycia

    A na przesłanym przeze mnie screenie też było pokazane, że folder @Transcode jest zaciągany. I żadnych logów nie potrzeba aby taką oczywistość stwierdzić. Foldery @Recycle czy @Recently-Snapshot nie są synchronizowane przez Qsync. Czemu? Bo to byłoby bez sensu. Folder @Transcode jest...
  2. vitoldo

    Pomoc Qsync 5.0.0.1409 niezdatny do użycia

    No to pięknie :) Co do wersji FW to ja jestem zawsze one-step-back. Daję innym szansę aby potestowali produkt zanim ja go wezmę ;)Tym razem czas nadszedł i też wgram nowy FW. [EDIT] I całkiem się rozjaśniło. Nowy FW pociągnął przy starcie nowy Qsync Central 4.3.0.3. Jeśli ktoś na to nie patrzył...
  3. vitoldo

    Pomoc Qsync 5.0.0.1409 niezdatny do użycia

    Przy czwartym podejściu rozkminiłem o co tu chodzi. Przy parowaniu folderów między komputerem lokalnym a NAS jest domyślnie włączany Tryb oszczędzania miejsca. I wtedy nie jest respektowane ustawienie Podczas synchronizacji nie usuwaj żadnych plików z NAS. Jeśli dla sparowanych folderów wyłączy...
  4. vitoldo

    Pomoc Qsync 5.0.0.1409 niezdatny do użycia

    SlR a jeśli możesz w wolnej chwili proszę przetestuj to co było moim największym problemem. Tzn. usuwanie danych z NAS w chwili gdy jest zaznaczone "Podczas synchronizacji nie usuwaj plików z NAS".
  5. vitoldo

    Pomoc Qsync 5.0.0.1409 niezdatny do użycia

    No to się chyba chłopaki popisali w nowej wersji Qsync. Zaktualizował mi się na komputerze klient Qsync do najnowszej wersji 5.0.0.1409 i zaczęły się cuda. Najpierw zaczęły się kopiować z NAS do synchronizowanych folderów na komputerze pliki, które usunąłem lokalnie jakiś czas temu. Ponieważ...
  6. vitoldo

    Pomoc Qmusic problem z prtzeglądaniem zawartości w trybie Fiolder

    Tak zgłoszę po powrocie z wakacji. Tradycyjnie pewnie będą chcieli mieć wjazd do mnie na NAS, którego i tak im nie dam :-( A od wczoraj zrobiłem jeszcze upgrade QTS do 4.4.2 (z duszą na ramieniu co się tym razem posypie). O tym co się posypało, na końcu.... Po restarcie od razu były aktualizacje...
  7. vitoldo

    Pomoc Qmusic problem z prtzeglądaniem zawartości w trybie Fiolder

    Wczoraj zorientowałem się, że po rozlicznych aktualizacjach aplikacji Qmusic 5.3.11 (a może wcześniej) utraciłem zdolność przeglądania folderu z muzyką w trybie Folder. Dotąd zawsze tak było mi najwygodniej bo w folderze z MP3 mam całą strukturę folderów z nazwami wykonawców płyt itp. A teraz...
  8. vitoldo

    Download [Stable] QTS 4.4.1.1216 build 20200214 | ARM & x86

    Nie wiem czy MC indeksuje wszystko jak leci, chyba raczej nie. Dla każdej aplikacji multimedialnej wskazuję przecież foldery a MC indeksuje ich zawartość. Inne źródła w tym systemowe są wykluczone. Czy zamula? Jak się wrzuci 50GB zdjęć to musi je poindeksować ale przecież priorytet indeksowania...
  9. vitoldo

    Download [Stable] QTS 4.4.1.1216 build 20200214 | ARM & x86

    Czyli nie jest składową częścią QTS ale usunąć się jej nie da :)Coś jak IE w Windows.
  10. vitoldo

    Download [Stable] QTS 4.4.1.1216 build 20200214 | ARM & x86

    No właśnie chciałem zapytać o Multimedia Console. Co to znaczy, że nie jest albo że jest częścią składową QTS? Enigmatycznie to brzmi i zatrzymałem się z upgradem. MC to aplikacja, z której korzystam mimochodem bo tam ustawia się parametry transkodowania, foldery itp. Czy intencją QNAP jest...
  11. vitoldo

    Pomoc TS-251B nie transkoduje i nie odtwarza filmów 2560x1440 H.265 HEVC

    No właśnie mam najnowszy CodexPack. Filmy w H.264 transkodują się sam nie wiem kiedy więc znowu taki słaby ten TS-251B nie jest :sPoza tym nie mówię o transkodowaniu w locie tylko o normalnym transkodowaniu. Z tego co czytam o QNAP to ludzie jakoś sobie radzą z HEVC. Może zgłoszę na HelpDesk? Bo...
  12. vitoldo

    Pomoc TS-251B nie transkoduje i nie odtwarza filmów 2560x1440 H.265 HEVC

    Zakupiłem video rejestrator 70mai DashCam Pro, który bardzo fajnie nagrywa w trybie jak w tytule. Ustawiłem mu kodowanie H.265 i rozdzielczość 2560x1440. Po wgraniu pliku z rejestratora na NAS nie jestem w stanie ani go odtworzyć playerem na VideoStation (komunikat Niepoprawne źródło) ani...
  13. vitoldo

    Pomoc Qbelt na QVPN Service 2

    Jasne. To wygodniejsza i dużo bardziej ryzykowna metoda.
  14. vitoldo

    Pomoc Qbelt na QVPN Service 2

    myqnapcloud to mniej więcej jak logowanie się do swojej bankowości internetowej przez "jakąś" stronę, która gwarantuje, że nie przechowuje Twoich danych logowania. Mam router D-Link. Kiedyś wygenerowłem sobie konto na mydlink i zalogowałem się do mojego domowego routera z zewnątrz. Zobaczyłem...
  15. vitoldo

    Pomoc Qsync zaprzestał synchronizacji plików

    Podobny problem: QSync corrupted, where is configuration stored? - QNAP NAS Community Forum Wprawdzie jedyne podane rozwiązanie to założenie ticketu i zgoda na zdalną sesję, ale przynajmniej problem został usunięty.