Recent Content by Waldek

  1. W

    Pomoc Złącze PCI-e w TS-453A

    Witajcie, Spieszę z informacją, że karta dźwiękowa jest podpięta taśmą do płyty. Nie wiem dlaczego przyswoiłem że to będzie slot. Nawet nie przypuszczałem, że może być inaczej. Tak więc niestety nie udało mi się podłączyć dysku NVMe. Wykorzystałem go w inny sposób. Pozdrawiam wszystkich, a w...
  2. W

    Pomoc Kolejna aktualizacja HybridDesk Station

    Cześć Damian, Nie do końca się z Tobą zgodzę, bo ostatnia nie zmieniała ustawień , ani nie usuwała Kodi' ego. Poprzednia wywaliła Kodi' ego z systemu; trzeba było instalować od nowa. Pozdrawiam, Waldek
  3. W

    Pomoc Kolejna aktualizacja HybridDesk Station

    Witam wszystkich. Ponownie mamy "powtórkę z rozrywki". W moim NAS'ie pojawiła się informacja o dostępnej aktualizacji posiadanej wersji HybridDesk Station do wersji 4.2.9. Czy ktoś już instalował upgrade aktualizacji HybridDesk Station do nowej wersji? Czy jest bezpieczna? (mam na myśli czy...
  4. W

    Pomoc Instalacja systemu na NVMe

    Witam Panie Mariuszu, Dziękuję za BANA, BTW, nie rozumiem jak można zbanować forumowicza, który podpiął się do dyskusji zakończonej z sukcesem modernizacji. Traktowałem tą dyskusję jako zakończoną, a nie chcąc otwierać nowej (to tak dla mniejszego bałaganu) postanowiłem starą kontynuować, aby...
  5. W

    Pomoc Instalacja systemu na NVMe

    WITAM WSZYSTKICH, Zamierzam również zmienić start systemu z dysków HDD na dyski SSD w swoim Qnap 453A, 16 Gb RAM., 2x3TB w 2xRAID1, QTS 5.0.1.2376. Czytając wiele wypowiedzi w tym temacie na forum - dokonałem niezbędnych zakupów tj. karta - Podwójny Adapter NVMe PCIe 4.0 x8/x16 obsługa M.2...
  6. W

    Pomoc QUNAP 453A aktualizacja firmware 5.01.2234

    Witam, Spróbuj zrobić naprawę wg. tutoriala Pana Mariusza Silas - Aktualizacja firmware z poziomu SSH, zdalnie lub w sytuacjach awaryjnych Pozdrawiam, Waldek
  7. W

    Pomoc aktualizacja HybridDesk Station powraca

    Witajcie, Dzięki robertrobo za info - stawiam piwo 🍻. Ręcznie zainstalowałem HybridDesk Station w wersji 4.2.7 i potwierdzam, że KODI pozostało na swoim miejscu - działa. Temat zapewne powróci po udostępnieniu nowej wersji HybridDesk Station. Pozdrawiam wszystkich i w ten świąteczny czas...
  8. W

    Pomoc aktualizacja HybridDesk Station powraca

    Witam wszystkich. No i mamy "powtórkę z rozrywki". W moim NAS'ie pojawiła się informacja o dostępnej aktualizacji posiadanej wersji HybridDesk Station do wersji 4.2.6. Czy ktoś już instalował upgrade aktualizacji HybridDesk Station do nowej wersji? Czy jest bezpieczna? (mam na myśli czy usuwa...
  9. W

    Pomoc Kodi (HD Station) przestał działać - nieprawidłowy podpis cyfrowy

    Super, dzięki za pomoc. Pozdrawiam, Waldek
  10. W

    Pomoc Kodi (HD Station) przestał działać - nieprawidłowy podpis cyfrowy

    BTW, Czy ktoś wie jak wyłączyć informacje przesyłane emailem przez QNAP' a o nowej wersji HD Station do zainstalowania? Pozdrawiam, Waldek
  11. W

    Pomoc Kodi (HD Station) przestał działać - nieprawidłowy podpis cyfrowy

    Strasznie lakoniczna ta informacja. Opisz proszę, na której wersji oprogramowania QTS masz swój QNAP? Na której wersji masz HybridDesk Station? Pytam, bo nie uśmiecha mi się ponowna instalacja i ustawianie aplikacji. Pozdrawiam, Waldek
  12. W

    Pomoc Kodi (HD Station) przestał działać - nieprawidłowy podpis cyfrowy

    Niekoniecznie, możesz zrobić Backup swoich ustawień z Kodi na dysk zewn., a po ponownej instalacji przywróć je.
  13. W

    Pomoc Kodi (HD Station) przestał działać - nieprawidłowy podpis cyfrowy

    Niestety, nowe (przywrócone) HD Station usunie wszystkie dodatkowe aplikacje w tym Kodi. Trzeba je pobrać i zainstalować na nowo a potem ponownie konfigurować. Pozdrawiam Waldek
  14. W

    Pomoc Kodi (HD Station) przestał działać - nieprawidłowy podpis cyfrowy

    Nie wiem jaki i czy w ogóle ma. Odinstalowałem HybridDesk Station w wersji 4.2.3 i powróciłem do wersji HybridDesk Station 4.2.2. Zainstalowałem Kodi w wersji 19.4.1.0 i wszystko zadziałało. Czyli na nowym oprogramowaniu układowym w wersji Beta i ze starym HybridDesk Station w wersji 4.2.2 -...
  15. W

    Pomoc Kodi (HD Station) przestał działać - nieprawidłowy podpis cyfrowy

    Niestety, zaktualizowałem oprogramowanie układowe do najnowszej wersji Beta 5.0.1.0234 oraz odinstalowałem poprzednie wersje Kodi Leia i Kodi Matrix i efekt jest ten sam. Odinstalowałem najnowszego Kodi 19.4.1.0 i ponownie zainstalowałem - niestety podczas uruchamiana ciemny ekran na chwilę i...