Recent Content by wario

  1. W

    Pomoc Błąd Niestety nie możemy otworzyć - Dokumenty Microsoft office Word Excel

    Zapytałem o przewidywany czas rozwiązania globalnego problemu. " [...] opisywany problem został rozwiązany w poniższych wersjach: Fixed In Build: 11.1.2007.0, 11.0.2036.0 Natomiast na chwilę obecną producent nie przekazał informacji, kiedy dokładnie pojawi się aktualizacja do wskazanych...
  2. W

    Pomoc Błąd Niestety nie możemy otworzyć - Dokumenty Microsoft office Word Excel

    Odpowiedź z firmy ESET "[...] jeżeli na urządzeniu, z którego udostępniamy zasób, a jest tam zainstalowany produkt zabezpieczający, to sugerowałbym mieć włączoną opcję skanowania tylko i wyłącznie na tym urządzeniu. Wszystkie końcówki, które łączą się do zasobu, powinny mieć tę opcję wyłączoną...
  3. W

    Pomoc Błąd Niestety nie możemy otworzyć - Dokumenty Microsoft office Word Excel

    Silas Mariusz zrobiłem tak jak napisałeś. W odpowiedzi z ESET otrzymałem prośbę o wyłączenie skanowania dysków sieciowych i przekazaniu im informacji. Po wyłączeniu tej opcji wszystko funkcjonuje prawidłowo. Jeśli uzyskam dalsze informacje od ESET "co z tym fantem zrobić" na pewno się nimi...
  4. W

    Pomoc Błąd Niestety nie możemy otworzyć - Dokumenty Microsoft office Word Excel

    "Silas Mariusz" nie zawsze mam możliwość odpisania od razu Trafiony zatopiony problem tkwi w ESET po wyłączeniu Ochrony systemu plików w czasie rzeczywistym, dokumenty otwierają się prawidłowo bez błędu. Pytanie: Jak ustawić program ESET by ochrona była uruchomiona i pliki się otwierały i kopiowały.
  5. W

    Pomoc Błąd Niestety nie możemy otworzyć - Dokumenty Microsoft office Word Excel

    "SiewcaRyżu" - Profil już sprawdzałem, po zalogowaniu na inny sytuacja nie uległa zmianie. Za pomocą LibreOffice można otworzyć dokumenty, ale to nie rozwiązuje problemu. "matinas" - Sprawdziłem jeden plik, który otwiera się z błędem (część dokumentów z tego samego folderu otwiera się...
  6. W

    Pomoc Błąd Niestety nie możemy otworzyć - Dokumenty Microsoft office Word Excel

    Prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji QNAP TS-453E do wersji 5.1.4.2596 występuje błąd podczas otwierania niektórych dokumentów Word lub Excel na jednej stacji roboczej. Komunikat błędu "Microsoft Word Niestety nie możemy otworzyć "T:\[...]" Zasób dyskowy jest udostępniony wybranym...