Recent Content by WIIW

  1. WIIW

    Pomoc TS-253A - bardzo wolna instalacja/aktualizacja aplikacji

    Zrobiłem tak jak @pigers radził. Zmieniłem dysk na tymczasowy, zrobiłem ponowną inicjalizację. Wszystko zaczęło chodzić OK. Wsadziłem z powrotem docelowe dyski, znowu ponowna inicjalizacja i odpukać do tej pory chodzi OK. Co ważne to ograniczyłem listę dodatkowych aplikacji do minimum niezbędnych.
  2. WIIW

    Pomoc TS-253A - bardzo wolna instalacja/aktualizacja aplikacji

    Wszystko jest w porządku. SMART pokazuje OK, testy wszystkie też przechodzą oba dyski OK. RAID też OK. Co do postawienia na nowym dysku, to muszę się rozejrzeć czy mam jakiś wolny ;)
  3. WIIW

    Pomoc TS-253A - bardzo wolna instalacja/aktualizacja aplikacji

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.5 Build 20181114 Model serwera: QNAP TS-253A LAN: 1000 Mb/s WAN: Orange Internet DSL 40-80 Mbps HDD: 2x WD RED 3TB (RAID 1) Witajcie! Od dłuższego czasu mam problem z wydajnością mojego TS-253A. O ile dostęp przez SAMBA/NFS w codziennym użytkowaniu odbieram...
  4. WIIW

    Pomoc Kamera IP wewnętrzna 4MP, szeroki kąt - co polecacie

    Dzięki za odpowiedź. Oglądając zdjęcia rzeczywiście są zbliżone - pomijając ostatnie. Różnica w obrazie jest moim zdaniem bardzo duża na korzyść hikvision. Nie masz może zdjęć nocnych?
  5. WIIW

    Pomoc Kamera IP wewnętrzna 4MP, szeroki kąt - co polecacie

    Potrzebuję do firmy zakupić jakąś w miarę dobrą kamerę do wewnątrz. Kamera będzie chodzić pod TS-253A. Ważny jest szeroki kąt - najlepiej 90-95 stopni. Czytając inne wątki znalazłem coś takiego: ✨ MERX 4K-4028IRK - Kamera IP 4Mpix z zapisem na kartę SD – MERX oraz ✨ MERX 4K-4028IRKW - Kamera IP...
  6. WIIW

    Witam i pozdrawiam

    Witam, Zabieram się za studiowanie wątków, które mnie najbardziej interesują czyli Surveillance Station oraz zdalny backup :)