Recent Content by wkrzys

  1. wkrzys

    Sprzedam QNAP TS-470 Pro (i3, 16GB, 3x3TB, 1 x4TB)

    Sprzedam QNAP TS-470 Pro Procesor i3 -3220 RAM 16GB Dyski 3x3TB,1x4TB Nie działa 1 karta sieciowa (uszkodzona po burzy) - dokładam kartę Intel 4x1Gbit do samodzielnego montażu. Mam nawet oryginalne opakowanie. Mogę wystawić na Allegro
  2. wkrzys

    Cześć

    Cześć
  3. wkrzys

    Pomoc TS-221 - Jaki UPS ?

    O ile mnie pamięć nie zawodzi :)to QNAP bazuje na NUT. Teoretycznie powinno działać wszystko to co jest na ich liście kompatybilności .
  4. wkrzys

    Przy piwie znowu coś się wygrzebało ciekawego, w szufladzie kaktusa ;-) nowa odsłona

    Ja znam i pamiętam... Ale stary jestem ;) Pamiętam jak z kolegami stawialiśmy własnego BBSa. Specjalnie sciągaliśmy modem ZYXELa 1496e żeby mieć szybki transfer - całe 19,200 bps:Dmiędzy węzłami. Kermit, zmodem, ymodem, xmodem - czasami się jeszcze przydaje zwłaszcza jak trzeba konfigurację do...
  5. wkrzys

    Witam, ts-231

    Cześć. Nie bój się - ogarniesz.
  6. wkrzys

    Witajcie!

    cześć
  7. wkrzys

    Mirek wita

    Cześć
  8. wkrzys

    Witam

    Cześć !!!
  9. wkrzys

    Linux Station w serwerach QNAP

    Czy na TS-x70 też będzie dostępne?
  10. wkrzys

    Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

    Prosiłem gdzieś wcześniej o dwie kamery ale nie dostałem od Ciebie informacji ile obiegowej waluty i na jakie konto przelać :s
  11. wkrzys

    Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

    Jakbyś miał jeszcze te kopułkowe to dwie bym poprosił. :)
  12. wkrzys

    Witam

    A z wyborem modelu to zawsze jest problem :) Najlepiej określ swoje potrzeby na dziś i wybierz model o klasę wyższy :D
  13. wkrzys

    Pomoc Kody błędów dla TS-879U-RP

    Mój TS-470 tak robi od samego początku :) 2 krótkie w czasie POST (na ekranie BIOSu) i potem jeden dłuższy przed ladowaniem OSa. I mój 459 w pracy robi tak samo... I to normalne jest.
  14. wkrzys

    Pomoc qsync dostęp z internetu

    Cześć. Skoro pojawia sie Mikrotik - to po pierwsze trzeba by porty dostępowe routera poprzestawiać np. 80 na 81, 443 na 445 itd. Następnie albo włączyć UPnP na routerze i pozwolić na "automaigczne" ustawienie z poziomu QTS'a albo ręcznie potworzyć reguły NAT kierujące ruch z WAN na QNAPa
  15. wkrzys

    Pomoc Domowa szafka rack 10" (?) aby upchać switche, router a może nawet QNAP'a czterodyskowego ?

    Otwory wentylacyjne z tyłu i z dołu oraz miejsce na wentylator na górze. :) Plus przestrzeń pod blatem. Kupowaliśmy ostatnio taką do oddziału naszej firmy (biuro) - w środku dwa switche Cisco, router, DSL, UPS i temperatura w granicach 30 stopni. I nawet nie szumi zbyt mocno... :)