Recent Content by wnuczus

  1. wnuczus

    Pomoc Po ekranie logowania, nie może QNAP załączyć pulpitu

    Aktualizacje przebiegła poprawnie, objaw ten sam. Nie chce się uruchomić
  2. wnuczus

    Pomoc Po ekranie logowania, nie może QNAP załączyć pulpitu

    Tak chroni safari opera na OS X na iOS na windiws Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. wnuczus

    Pomoc Po ekranie logowania, nie może QNAP załączyć pulpitu

    Nie, oczywiście, że się nie pali. Przepraszam nie chciałem Was urazić. Nie chce nikogo popędzać, wiem że robicie to hobbystycznie. Będę czekał cierpliwie. Dzięki za wszystko.
  4. wnuczus

    Pomoc Po ekranie logowania, nie może QNAP załączyć pulpitu

    Jak pisałem zrestartowałem przez aplikacje na telefon (To była odpowiedź na post osoby która usunęła post pisałą, że mam zrestartować serwer) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Nikt nic?
  5. wnuczus

    Pomoc Po ekranie logowania, nie może QNAP załączyć pulpitu

    To nic nie daje, bo niby jak skoro na innym komputerze też nie działa.
  6. wnuczus

    Pomoc Po ekranie logowania, nie może QNAP załączyć pulpitu

    W sensie odśwież to jest? bo używam OSx więc nie wiem od czego to skrót jest Zresztą jeśli tak to nie da próbowałem na rożnych przeglądarkach i dwóch różnych komputerach
  7. wnuczus

    Pomoc Po ekranie logowania, nie może QNAP załączyć pulpitu

    Cześć, dzień chyba bez problemu to dzień stracony. Od wczoraj mam dziwny taki problem nie mogę się zalogować do pulpitu QNAPA, wpisuje adres QNAP prosi mnie o hasło i o login i potem następuje to Mogę czekać i czekać i nic. Dostęp do plików spod Samby mam, nawet działą VPN. bo mogę się...
  8. wnuczus

    Pomoc Plex media server, This server is not powerful enough to convert video.

    Ok dzięki wielkie, program do pobierania napisów teraz pobiera w UTF 8 i są polskie napisy. Dziękuje za pomoc. Plex nie chce współpracować to nie.:) Najważniejsze, że mogę odpalać filmy spod Qnapa to teleizora Dzięki za pomoc:) Tak bTW, zainstalowałem aplikacje xplay na LG to jest aplikacja do...
  9. wnuczus

    Pomoc Plex media server, This server is not powerful enough to convert video.

    Ja rozumiem, że to jest złe kodowanie problem w tym, że w Twonky nie ma ustawienia odpowiadającego za kodowanie.
  10. wnuczus

    Pomoc Plex media server, This server is not powerful enough to convert video.

    I to jest mój problem on zniknię i będę mega szczęśliwy
  11. wnuczus

    Pomoc Plex media server, This server is not powerful enough to convert video.

    Ale Drodzy Koledzy ja naprawdę rozumiem, 212p jest złe wyrzuć przez okno itp Ale file station odtwarza filmy full hd, ale bez napisów. Twonky z napisami ale z krzaczkami, mi wystarczy, że będą te nieszczęśliwe napisy obojętnie gdzie.
  12. wnuczus

    Pomoc Plex media server, This server is not powerful enough to convert video.

    Twonky bez problemu streamuje, ba nawet są napisy tylko, że z krzaczkami. Które strasznie mnie irytyują
  13. wnuczus

    Pomoc Plex media server, This server is not powerful enough to convert video.

    Czuje, że już trochę jesteś zirytowany, a powiesz mi jak mogę to zrobić? to jest telewizor LG Smart TV z tego roku. Szukam też przycisku, jakiegoś przy filmie strumienuj do Telewizora czy coś ale nie widzę takiej opcji.
  14. wnuczus

    Pomoc Plex media server, This server is not powerful enough to convert video.

    No i mi to pasuje, bez różnicy to dla mnie. A da się zrobić tak aby PLEX też tylko odtwarzał strumieniowo?
  15. wnuczus

    Pomoc Plex media server, This server is not powerful enough to convert video.

    Ale ja oglądam z angielskimi napisami ten film, i nie wiem skąd je nawet .\ Teraz puszczam to po DLNa, a CPU jest niewzruszony, więc jak powiedz mi to jest możliwe