Recent Content by WojBond

  1. WojBond

    Pomoc Hyper Data Protector

    Dzień dobry, korzystam HDP już od jakiegoś czasu do backupu maszyn wirtualnych na ESXi. Dd trzech dni mam z tym problem. Jedna z maszyn przekroczyła 2 TB i HDP nie chce jej zbackupować. Czy ktoś może spotkał się z takim problemem i udało mu się go rozwiązać.
  2. WojBond

    Pomoc Hyper Data Protector - aktualne info

    Czy ktoś ma jakieś większe doświadczenie w użytkowaniu HDP. Zainstalowałem w zeszłym tygodniu i moje spostrzeżenia i problemy od tego czasu: 1. Niestety nie mogę połączyć się z Windows 2016 na którym mam Hyper-V: Błąd No valid service on host. Error code: -985. Rozumiem, że jakaś usługa jest...
  3. WojBond

    Pomoc Systemowa pamięć masowa

    U mnie na TS-873A ten problem nie występuje. System się zaktualizował i na razie wszystko jest w porządku.
  4. WojBond

    Pomoc Systemowa pamięć masowa

    Dzisiaj QNAP'y sygnalizują mi aktualizację QTS 5.0.1.2173 build 20221001 naprawili ten błąd
  5. WojBond

    Pomoc Systemowa pamięć masowa

    na restart w tygodniu nie mogę sobie pozwolić. Za wielu użytkowników korzysta z plików. Tym bardziej, że żadnych innych objawów nie ma.
  6. WojBond

    Pomoc Systemowa pamięć masowa

    Dziękuję bardzo za szybka odpowiedź. Pozdrawiam
  7. WojBond

    Pomoc Systemowa pamięć masowa

    Dzień dobry Wszystkim To moje pierwsze pytanie na Forum QNAP'a, ale jak na razie nigdzie indziej nie znalazłem odpowiedzi. W zeszły łykend aktualizowałem swoje urządzenia do QTS 5.0.1. 1245 (mam TS-563 i TS-873A) przez tydzień nic się nie działo dziwnego. Dzisiaj na obydwu pojawił mi komunikat...