Recent Content by wojtekdu

  1. wojtekdu

    Pomoc Synchronizacja telefonu z nas

    Czy można zrobić coś takiego, że po wejściu do domu mój telefon synchronizuje zadeklarowane dane ( zdjęcia, wiadomości) z bazą zamieszczoną na NAS?
  2. wojtekdu

    Pomoc Katalog udostępniony sieciowo

    Jak tak zadam pytanie w wyszukiwarce na forum-nie znajduje wyników
  3. wojtekdu

    Pomoc Katalog udostępniony sieciowo

    Chciałbym udostępnić katalog z plikami GPX dla subskrybentów YouTube. Najlepiej w postaci linku na YouTube. Jak to zrobić (skonfigurować) na NAS?
  4. wojtekdu

    Pomoc Kamerka IP EC80-Y13

    Wsieci za pomocą aplikacji 360Eyes widzę ją i obraz. Znam IP znam dane do logowania a w QVR Pro nie może nawiązać połączenia. Nie wiem na jakich portach ona pracuje.
  5. wojtekdu

    Pomoc Kamerka IP EC80-Y13

    Mam taką kamerkę IP EC80-Y13 i nie mogę jej podłączyć do QVR Pro. Czy może mi ktoś pomóc.
  6. wojtekdu

    Pomoc Za mało pamięci masowej

    Od kilku dni pojawia się komunikat jak na zdjęciu. Co mam zrobić?
  7. wojtekdu

    Pomoc Komunikat: wystąpiła awaria systemu. Urządzenie ma za mało systemowej pamięci..

    U mnie podobnie pojawia się komunikat jak na zdjęciu. Nie wiem co mam zrbić?
  8. wojtekdu

    Pomoc TS-231+ problem z dyskiem

    Co do naprawy to wątpię. Jeśli smart zgłasza problem to wskazywałoby na uszkodzenie dysku. Odzyskanie danych jest raczej możliwe. Proponowałbym podłączyć dysk do PC i programem do wyświetlania partycji Linuxowych zobaczyć czy zawartość partycji jest nie naruszona. Coś takiego kiedyś robiłem, nie...
  9. wojtekdu

    Recenzja Bezpieczeństwo NAS

    Pewnie nie jestem zaawansowanym użytkownikiem, bo u mnie wszystko działa co do tej pory potrzebowałem. Przybliż temat co np. nie działa?
  10. wojtekdu

    Recenzja Bezpieczeństwo NAS

    Chciałbym się podzielić moim doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa NAS. Wszystkie porady w zakresie bezpieczeństwa są oczywiście jak najbardziej słuszne jednak jedna prosta sztuczka poprawia bezpieczeństwo w bardzo znacznym stopniu. Ataki nadal się zdarzają choć są nieskuteczne. Piszę o...
  11. wojtekdu

    Pomoc Rtorrent przestał działać.

    Tam mam wyłączony filtr IP Włączyłem funkcję Enable filtering, po czym wyłączyłem i ruszył. To chyba problem po aktualizacji QTS`a. Nie wiem czy mam rację.
  12. wojtekdu

    Pomoc Rtorrent przestał działać.

    Nie mogę znaleźć gdzie jest IPfilter. Jak mogę go wyłączyć?
  13. wojtekdu

    Pomoc Rtorrent przestał działać.

    Rtorrent przestał działać. Uruchamia się ale nie udostępnia, ani nie ściąga. Porty sprawdzałem na routerze. Otwarte. Proszę o pomoc. Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.0.1785 Model serwera: QNAP TS-251
  14. wojtekdu

    Pomoc QTS 5.0 wersja testowa opinie

    Gdzie tego szukać?
  15. wojtekdu

    Pomoc QTS 5.0 wersja testowa opinie

    Nie wiem co może być powodem, ale Rtorrent przestał jakby działać. To znaczy uruchamia się, ale nie ściąga i nie udostępnia.