Recent Content by woytasmi

  1. woytasmi

    Pomoc TS-251+ Download Station przestał pobierac pliki torrent.

    Panie Administratorze - pisze Pan do mnie czytając część z 2 postów od usera "demo" do mnie - więc jeśli nie wie Pan o co chodzi to wyjaśnię - bo nic to nie ma wspólnego z moim zachowaniem na forum a z informacją od Pana, która nic nie wniosła bo część którą Pan przeczytał była wyrwana z...
  2. woytasmi

    Pomoc TS-251+ Download Station przestał pobierac pliki torrent.

    Miałem wrażenie, że to forum jest Qnapowe..... widać moje przeoczenie. Sorry. Ok, nie ważne już - myślałem że na tym forum są deweloperzy od Qnapów - już się dowiedziałem że nie, więc sprawa do śmietnika. Dziękuję za chęci pomocy.
  3. woytasmi

    Pomoc TS-251+ Download Station przestał pobierac pliki torrent.

    Panie kolego proszę przeczytaj najpierw wątek rozmowy z userem "demo" zanim wyskoczysz jak Filip z konopii :)
  4. woytasmi

    Pomoc TS-251+ Download Station przestał pobierac pliki torrent.

    Problem nie dotyczy trackera tylko aplikacji DS a konkretnie cetryfikatów, które blokują możliwość pobierania torrentów na protokole SSL .Problem dotyczy tylko modelu TS-251+ - na innych qnapach działa poprawnie. Łączą się wszystkie oprócz DC z qnapa 251+. Przed aktualizacją NAS i DS wszystko...
  5. woytasmi

    Pomoc TS-251+ Download Station przestał pobierac pliki torrent.

    Jest jednak problem po stronie DC https://polishsource.cz/forums.php?action=viewtopic&topicid=12294
  6. woytasmi

    Pomoc TS-251+ Download Station przestał pobierac pliki torrent.

    Zmiana klienta pobierania nie przynosi żadnego skutku. Czy ktoś z Was może sprawdzić na swoim 251+ czy ma ten sam problem ?
  7. woytasmi

    Pomoc TS-251+ Download Station przestał pobierac pliki torrent.

    Wersja oprogramowania Firmware:4.4.1.1117 Model serwera: QNAP TS-251+ Od jakiegoś tygodnia przestał pobierać pliki torrent. Wcześniej wszystko działało dobrze. Podłączony na kablu do routera - łącze kablowe na światłowodzie. Noguję się normalnie - wskazuję torrent, lokalizację zapisu, plik...
  8. woytasmi

    Pomoc Gdzie w mieszkaniu trzymacie swój NAS + UPS

    Ja mam w szafce na balkonie :)
  9. woytasmi

    Witam

    Posiadam 251+ i się z nim zaprzyjaźniam :)