woytus
Local time
1:50 AM
Featured content
0
Reaction score
3

Joined
Last seen

Latest activity Postings Featured content About

    • woytus
      cześć, mam podobny problem. Mam dwie karty podłączone jako Trank 802.3ad. Chce aby QNAP działał w vLAN natywnym a maszyny wirtualne jako vLAN tagowany. Jak wybieram opcji dodania vLAN to pojawia się komunikat, że obecne karty zostaną...
      • 01.jpg
      • 02.jpg
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…