Recent Content by wube

  1. W

    Wiedza Plex, Kodi, Egreat….. Jak oglądać filmy?

    Ok rozumiem! Dzięki bardzo za podpowiedzi. Pozdro!
  2. W

    Wiedza Plex, Kodi, Egreat….. Jak oglądać filmy?

    Ok to może inaczej, biorąc pod uwagę że sprzęt jaki posiadam już znacie, czyli TS-453D i TV Samsung UE55NU8042, w jaki sposób odtwarzalibyście Filmy Seriale (4k HDR) bez konieczności dokupowania dodatkowych sprzętów jak Shield?
  3. W

    Wiedza Plex, Kodi, Egreat….. Jak oglądać filmy?

    @Ice Hej, oczywiście chodziło mi o Mbps bitrate - mój błąd. Poniżej wklejam dane techniczne filmów z którymi TV sobie radzi znakomicie. Czy to jest wg Ciebie dobra jakość czy jednak półka średnia? Video Format: HEVC Format profile: Main 10@L5.1 @high HDR format: SMPTE ST 2086, HDR10 compatible...
  4. W

    Wiedza Plex, Kodi, Egreat….. Jak oglądać filmy?

    Cześć, mam do Was parę pytań. 1. DLNA, czy rozdzielczość i bit rate filmu w 4k (np bit rate 45gb) nie zostaje obcięta? Oglądam po DLNA na Samsungu UE55NU8042. Jest jak to sprawdzić oprócz oczywiście naciskania na pilocie od tv "źródła" gdzie pokazuje że 4k60p? 2. Zakupiony TS-453D niezależnie...
  5. W

    Pomoc Domoticz - system plugins

    No właśnie nie dodasz bo ta wersja Domoticza nie ma supportu pythona. Trzeba czekać aż dev skompiluje wersje która takie wsparcie będzie miała, jeśli to w ogóle możliwe bo może nie. Albo trzeba by próbować kompilować qpkg ze źródła samemu, czego ja nie umiem :). Próbuje się skontaktować z Devem...
  6. W

    Pomoc Domoticz - system plugins

    Cześć @barpy , a możesz mi powiedzieć czy masz jakieś urządzenia USB i docker/container station czyta je bez problemu? Np. z-wave stick , RFlink. No I oczywiście co z pythonem , pluginami i scryptami przy takim container station oraz z jakiej paczki korzystasz? Dzieki za odpowiedź. w razie jakby...
  7. W

    Pomoc Domoticz - system plugins

    Hej mam podobny problem, czy ktoś może coś poradzić? Obecnie mam zainstalowanego Pythona 2.7.17 i Pythona 3.8.1. Domoticz nic nie wspomina o uruchomieniu Pluginów. Mogę prosić o pomoc?