Recent Content by Wujor

  1. Wujor

    Pomoc Wolne pobieranie udostępnionych plików TS-251+

    Cześć wszystkim, na wstępie chciałem zaznaczyć że nie znam się aż tak bardzo na serwerach i prosiłbym o pomoc. Mam problem z udostępnionymi plikami ze swojego serwera dla innej osoby. Mianowicie chodzi o to że po udostępnieniu plik ściąga się z szybkością 310kB/s .. Internet mam z Vectry 600...
  2. Wujor

    Pomoc Jaka kamera 360* do qnap ts-251+?

    Cześć wszystkim ostatnio zacząłem się zastanawiać jaką by tu kamerę 360 stopni kupić pod swojego qnapa. Dokładniej chodzi o to żebym mógł widzieć co się dzieje przez kamerę np na telefonie czy komputerze i żeby np rejestrowało wszystko cały czas i zapętlało. Aktualnie posiadam xiaomi mi Home...
  3. Wujor

    Pomoc Problem z obsługą QBittorrent z poziomu telefonu w sieci lan i poza nią.

    ok działa. w miejscu host połączenie wpisałem ip qnap a w zaawansowanych port. dzięki za pomoc.
  4. Wujor

    Pomoc Problem z obsługą QBittorrent z poziomu telefonu w sieci lan i poza nią.

    publicznego ip nie mam chciałem po sieci lan się połączyć. Do ip który wpisałem w qbcontroller dopisałem port w jakim otwieram normalnie w przeglądarce na komputerze ale to też nie pomogło
  5. Wujor

    Pomoc Problem z obsługą QBittorrent z poziomu telefonu w sieci lan i poza nią.

    Cześć wszystkim, mam problem odnośnie obsługi qbittorrent z poziomu telefonu. Mianowicie chodzi mi o to że zainstalowałem na swoim qnap aplikację qbittorrent i z poziomu komputera w sieci lan nie mam problemu bo przekierowuje mnie na stronę gdzie mogę zarządzać programem. Ale jeśli chodzi o...
  6. Wujor

    Pomoc Znacie program do konwertowania filmów z poziomu QNAP'a ?

    w domu to mi za bardzo nie potrzebne bo albo przez kodi na serwerze oglądam albo przez Mi Box'a S także tutaj jest ok chodzi tylko o oglądanie filmów przez qfile na telefonie. Dla tego muszę coś wykombinować żeby odtwarzało mi niktóre filmy. Jeśli przekonwertuję film na 750p 250kb/s i audio...
  7. Wujor

    Pomoc Znacie program do konwertowania filmów z poziomu QNAP'a ?

    no właśnie nie mam ip publicznego :/ zainstalowałem ten serwer plex ale nie może odnaleść strony :/ pewnie chodzi o ip
  8. Wujor

    Pomoc Znacie program do konwertowania filmów z poziomu QNAP'a ?

    Chciałem żeby mi filmy działały na telefonie przez transmisję komórkową. Dla tego chciałem przekonwertować na rozszerzenie które będzie obsługiwał qfile bo przez qfile mogę się połączyć do swojego Nasa przez myqnapcloud. A przez Plex Serwer nie wiem czy tak da rade zrobić zresztą pierwszy raz...
  9. Wujor

    Pomoc Znacie program do konwertowania filmów z poziomu QNAP'a ?

    to wychodzi na to że nie da rady ?
  10. Wujor

    Pomoc Znacie program do konwertowania filmów z poziomu QNAP'a ?

    mam zainstalowane hd station mimo to nie da rady zainstalować handbrake
  11. Wujor

    Pomoc Znacie program do konwertowania filmów z poziomu QNAP'a ?

    nie chce zainstalować a z poziomu appcenter jeśli chcę zainstalować to mi wyskakuje błąd jest jakieś rozwiązanie?
  12. Wujor

    Pomoc Znacie program do konwertowania filmów z poziomu QNAP'a ?

    bo tak to lipa trochę teraz wszystko przenosić na kompa żeby przekonwertować a później znowu wrzucać na Qnapa :) żeby można było obejrzeć coś przez qfile. Jutro akurat się wybieram na rehabilitację i chciałem sobie przekonwertować filmy żebym mógł sobie obejrzeć. no ale spróbuję tego HandBrake...
  13. Wujor

    Pomoc Znacie program do konwertowania filmów z poziomu QNAP'a ?

    Cześć, znacie może jakiś program do konwertowania filmów na rozdzielczość 480p z poziomu QNAp'a? Próbowałem transkodować filmy do 480p ale nie wszystkie chce mi przekonwertować tylko kilka zdołało z wielu. I Jakie najlepsze wybrać ustawienia konwertowania żeby można było odtwarzać je np na...