Recent Content by xhunter

  1. X

    Pomoc QNAP TS-228 - nie startuje system

    Witam, mam QNAP TS-228, w której chciałem zainstalować Qtransmision Pobrałem go z strony Qnapclub Store: QTransmission wersja 3.0.0.3 i teraz Qnap się nie uruchamia. Pingi lecą ale nic poza tym :/ Ktoś ma jakiś pomysł?
  2. X

    Pomoc QNAP TS-419P - upgrade firmware - POMOC

    Przesyłam linka do pobrania, - TS-419P_20150910-4.1.4 1655098318 Aktualnie zaktualizował się do wersji 4.3.3 1945 :)
  3. X

    Pomoc QNAP TS-419P - upgrade firmware - POMOC

    Udało się zrobić trochę na około. Tą procedurą Manually Updating Firmware - QNAPedia zaktualizowałem do 4.1.4 a potem już przez www do 4.3.3 i jest wszsytko OK. Dziękuję za pomoc.
  4. X

    Pomoc QNAP TS-419P - upgrade firmware - POMOC

    Support niestety nie pomoże, zaproponowali też metodą prze Qfinder, lub przez autoryzowany serwis, lub zakup nowego :D
  5. X

    Pomoc QNAP TS-419P - upgrade firmware - POMOC

    Próbowałem z 3 róznymi firmware przez Qfinder i na każdym błąd. Gdzieś na necie znalazłem informację, że potrzeba najpierw wgrać 3.8.3 ale nigdzie go nie ma.
  6. X

    Pomoc QNAP TS-419P - upgrade firmware - POMOC

    Witam serdecznie, ostatnio znalazłem w szafie dysk sieciowy QNAP TS-419P z bardzo starym firmware - 3.5.2 Build 1126T. Chciałem go zaktualizować lecz na stronie qnap są tylko do pobrania wersje 4.3.3, których nie ma możliwości wgrania do QNAP ponieważ występuje błąd. Mogę prosić o informację jak...