Recent Content by XoRdi

  1. XoRdi

    Instruktaż/Tutorial PXE+TFTP - czyli instalacja Windows przez sieć

    Ktoś próbował to zrobić w EdgeRouter? P.S: GG!!
  2. XoRdi

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Oooo... to, to... To i ja poproszę :D
  3. XoRdi

    Artykuł Po co ci serwer NAS w domu? QNAP wyjaśnia modelem TS-251D

    Nie mam zielonego pojęcia... Nie wiem czy oprócz tearing z którym się nie spotkałem można to jakkolwiek inaczej zaobserwować :s
  4. XoRdi

    Artykuł Po co ci serwer NAS w domu? QNAP wyjaśnia modelem TS-251D

    Fajny ten Fire stick. Ale jak narazie to na wszystkich TV jakie mam w domu i z jakimi się spotkałem to Plex działa. PS. pozdrowienia do Tymonka PS2. kiedy na forum pojawią się emoticony UNICODE {facepalm}
  5. XoRdi

    Artykuł Po co ci serwer NAS w domu? QNAP wyjaśnia modelem TS-251D

    Szczerze, to Plex jest jedynym medium które obecnie konsumuje oprócz YT. Większość oglądam na tablecie bądź telefonie (i do tego niezliczone ilości telefonów moich domowników i rodziny). A do tego ten "sweet" hardware transcoding. Jak dla mnie te dwie cechy przekonują do Plex. Pass. Do tego, z...
  6. XoRdi

    Pomoc (warn) rtorrent: watchdog svc: rtorrent is down. Relaunching...

    Pass me your email somehow . Lol. Mariusz could try to use that patch I've send, and make a build with it for testing purposes. ;-} Just saying... ;) Merry Christmas!
  7. XoRdi

    Pomoc (warn) rtorrent: watchdog svc: rtorrent is down. Relaunching...

    Wygląda na to że jest dirty patch do tego/ it looks like there is dirty patch for that: Caught internal_error: 'DhtServer::event_write called but both write queues are empty.' · Issue #141 · rakshasa/libtorrent Zamiast crashować zapisuje do logów, niestety nie mam pojęcia jak działa ich...
  8. XoRdi

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Panie masqar czy wszystko u pana w porzadku, bo od jakiegoś dluuuugiegi czasu widać tylko to... Pozdrawiam wszystkich i moją babcię
  9. XoRdi

    Pomoc rtorrent-Pro klient na Android

    Niestety Transdrone nie działa dla mnie... Mam buga tego że przy większej ilości torrentów aplikacja crashuje się za każdym razem gdzie wchodzisz w szczegóły jakiegokolwiek torrenta. Zgłosiłem buga w ocenach, niestety tylko dowiedziałem sie że to "known bug" :/
  10. XoRdi

    Pomoc Kodi source fork.

    Właśnie o to chodzi że wszystkie moje mody są zrobione na samym kodzie źródłowym Kodi'ego, bo z samego kodu wyrzucam zawsze co mi nie potrzebne i dodaje swoje do samego kodu a potem kompiluje Kodi. Chodziło mi o to że dodatki napisane w pythonie mnie nie urządzały, większość co wpisałem w Kodi...
  11. XoRdi

    Pomoc Kodi source fork.

    Witam, mam takie pytanie czy jest gdzieś na githubie fork istniejącej instalki Kodi udostępnionej w pakietach? Trochę sam z siebie "kodzę" i chciałbym zrobić własną instalację Kodi (napisałem kilka natywnych dodatków dla windowsowej wersji, niestety żaden jeszcze nie wyszedł z wersji...
  12. XoRdi

    Witam serdecznie!

    Siema! | Witam! | Dobry wieczór!