Recent Content by yaroslavik

  1. yaroslavik

    Pomoc Problem z Bluetooth

    Do ha co będziesz dodawać poprzez taki adapter?
  2. yaroslavik

    Pomoc Problem z Bluetooth

    Jeśli do home assistanta,to może poprzez esp32,które to dodasz poprzez integrację, i do niego dopiero urządzenia bluetooth...
  3. yaroslavik

    Pomoc Pomoc w konfiguracji nowego NAS

    Cześć.Będziesz instalował Plexa? Interesuje mnie jaki idzie transkodowanie z takiego qnapa(z 4k hdr do 1080p)...
  4. yaroslavik

    Pomoc dyski M2 z systemem i przyspieszenie QNAP QTier, SSD Cache

    Inicjujesz nasa z zamontowanym tylko jednym dyskiem-(tym na karcie pci). Wtedy system instaluje się na tymże dysku. Po zainstalowaniu qts,dodajesz resztę dysków. Aplikacje instaluj na ssd(będzie okno wyboru miejsca instalacji większośći aplikacji(nie wszystkich)). NIektóre instalują się bez...
  5. yaroslavik

    Pomoc filebot ,instalacja-komunikat no such file or directory

    Pomogło: odinstalowanie aplikacji,następnie ręczne skasowanie pozostałości filebota z katalogu opt,ponowne zainstalowanie filebota...:)
  6. yaroslavik

    Pomoc filebot ,instalacja-komunikat no such file or directory

    Witam. Zainstalowany filebot zewnętrzny z forum. Wydawało się ,że działa. Natomiast przy próbie dodania licencji wyskakuje komunikat-no such file or directory-raczej chodzi o filebota,bo klucz z licencją wkleiłem do Public.. Pomoże ktoś?
  7. yaroslavik

    Pomoc rtorrent-zmiana hasła-brak rss

    Tak jest faktycznie,stworzyłem kilku nowych userów i przenoszą się rss-y. ALe wczoraj to mi nie działało.. Być może dodawałem usera ,którt kiedyś tam istniał..Sam nie wiem..:unsure: Są oni zapisywani jeszcze w jakimś pliku oprócz tego katalogu? Bo tutaj miałem włąśnie tylko user rtorrent...
  8. yaroslavik

    Pomoc rtorrent-zmiana hasła-brak rss

    no właśnie,zadania torrentów zostają przy zmianie usera,a rssy giną.. Program do poprawy...;)
  9. yaroslavik

    Pomoc rtorrent-zmiana hasła-brak rss

    hm,pewnie jest jak mówisz,teraz tak myślę,że jak inny user to i kanały inne.. Tylko nie wiem,czy to powinno tak być,gdy zmienia się defaultowe hasło i usera na nowe...
  10. yaroslavik

    Pomoc rtorrent-zmiana hasła-brak rss

    Witam. Przy zmianie credentials giną mi ustawione kanały RSS. Pomoże ktoś? Jakiś plik w config wykasować,czy co tam trzeba? Kiedyś był bug,że usera się wpisało który kiedyś istniał,to rtorrent nadpisywał.. Teraz tworzę nowego całkiem usera i rss-ów nie ma. Gdy przywrócę credentials do...
  11. yaroslavik

    TS-251+ wymiana na nowszy

    Musisz przemyśleć: 1.Jak do pracy-zużycie prądu drugorzędne,patrz na wydajność. -Gniazda nvme na system już mają praktycznie wszystkie qnapy Musisz porównać: -sloty pci maja różne szybkości, -możliwość rozbudowy pamięci 2.Nie kupuj czasem jakiejś używki z prockiem przykładowo j3455 i...
  12. yaroslavik

    Pomoc Filebot,jak wyłączyć zmianę nazwy i katalogowanie plików muzycznych?

    W ogóle nie rusza,zgadza się. Czyli nawet nie przenosi do medialibrary...
  13. yaroslavik

    Pomoc Filebot,jak wyłączyć zmianę nazwy i katalogowanie plików muzycznych?

    No jest zainstalowany ten z forum wersja 4,9,6. Wersja z numerem 5 ściągnięta z netu nie chciała pracować. Nic nie robił,logi puste były... 1707724111 ps.Myślałem,że chodzi o jakąś instalację z wiersza poleceń czy coś.. Ok,dzięki.
  14. yaroslavik

    Pomoc Filebot,jak wyłączyć zmianę nazwy i katalogowanie plików muzycznych?

    Daje to więcej możlwości? Filebot usuwa z katalogu niepotrzebne pliki,np okładki,bardzo ładnie to wychodzi,ale mam przykładowo katalog Dance LAto 2023, w środku 20 utworów różnych artystów-i filebot tworzy 20 katalogów po jednej piosence! Rozumiem,że gdy wyłączę to-Organize Music Media,to w...