Recent Content by Yokusti

  1. Yokusti

    Pomoc ts-251 raid 1, wymiana dysków z 3TB na 4 TB

    Ale oczywiście korzystająć z funkcji "wymieniaj dyski jeden po drugim? Czy ot tak w czasie pracy wyciągnąć dysk 1 i włożyć większy i proces wystartuje automatycznie?
  2. Yokusti

    Pomoc ts-251 raid 1, wymiana dysków z 3TB na 4 TB

    WItam, Chcę wymienić dyski z 3TB na 4 TB mam Raid 1, z tym że jak wchodzę w pamięć masową i migawki widzę/przegląd to widzę, że nie ma założonej puli pamięci. Natomiast wchodzę w pamięć masowa migawki/DataVol 1 (ststem) --> mogę skorzystać z "wymieniaj dyski jeden po drugim" czy bez tej puli...
  3. Yokusti

    Pomoc Backup plików ze stacjonarnego PC oraz telefonu na QNAP

    Witam, Którą aplikację dostępną App Center polecacie do tworzenia kopii zapasowej wybranych plików z PC-->QNAP + telefon-->QNAP? Czy wymagana jest jakaś aplikacja po stronie PC (jak się nazywa?) aby skomunikować z Qnap-em czy też tylko po stronie Qnap? Chciałbym aby była możliwość ustawienia...
  4. Yokusti

    Pomoc Brak Plex server w HD station

    Czyli oznacza to, że już nie będzie możliwości otworzenia z poziomu HD station? I czy polecacie coś innego w zamian Plex? Jeszcze coś tutaj znalazłem odnośnie problemu. Unable to launch PLEX MEDIA SERVER after QTS upgrade 4.3.3
  5. Yokusti

    Pomoc Brak Plex server w HD station

    Witam, Od jakiegoś czasu zauważyłem, że nie mam Plex serwer z poziomu HD station. W sensie w QTS w przeglądarce widzę ikonę, natomiast po HDMI na telewizorze jak się zaloguję do HD station nie mam ikony Plex server i nie mam jak go uruchomić. Da się to jakoś naprawić? Pozdrawiam Wersja...
  6. Yokusti

    Pomoc Plex brak polskiej czcionki - napisy

    HDS
  7. Yokusti

    Pomoc Plex jakośc dzwięku

    Używam HDS. Ale wydaje mi się, że u mnie jest to kwestja TV który wypuszcza dziwnie dzwięk po optycznym i amplituner widzi go jako PCM.
  8. Yokusti

    Pomoc Plex brak polskiej czcionki - napisy

    Co masz na myśli? Właczam Plex na TV właczam odtwarzanie filmu i nie mam ogonków w napisach....
  9. Yokusti

    Pomoc Plex jakośc dzwięku

    Zauważyłem, że w amlitunerze rozpoznaje strumień dzwięku jako DTS PCM. Z tego co się orientuję to PCM jest to analogowy dzwięk przetwarzany na cyfrowy. Czy istnieje szansa polepszenia dzwięku? W opcjach Plex znalazłem opcje odtwarzacz/wymuś obsługę dźwięku wielokanałowego...czy istnieje jakaś...
  10. Yokusti

    Pomoc Plex brak polskiej czcionki - napisy

    Witam, Podczas odtwarzania filmów napisy nie mają polskich znaków. Co zrobić aby były polskie znaki - gdzie zmienić ustawienia. Pozdrawiam
  11. Yokusti

    Pomoc Plex aktualizacja

    Dzięki za informację. Chyba tutaj tkwi bład, że zawsze przed update odinstalowywuję poprzednią wersję. Dzisiaj zrobie bez odinstalowywania. Potwierdzam, bez odinstalowania biblioteki pozostają. Dzięki!
  12. Yokusti

    Pomoc Plex aktualizacja

    Witam, Co jakiś czas wychodzi nowsza wersja Plex. Po zainstalowaniu nowszej wersji za każdym razem muszę budować bibliotekę od nowa. Czy jest jakaś opcja w której zapisał bym ścieżki do biblioteki tak, żeby za każdym razem nie tworzyć tego od nowa? Pozdrawiam Wersja oprogramowania Firmware...
  13. Yokusti

    Pomoc Qnap TS-251 przycinanie pod Plex media serwer

    Pulpit zdalny był domyślnie wyłączony. Wyłączyłem motion plus (płynny obraz) w TV prawie jest idealnie, ale czasem przy dynamicznej akcji jeszcze widać minimalnie odcięcie. Obecnie jest 60 HZ, sprawdziłem na 25Hz było jeszcze gorzej.
  14. Yokusti

    Pomoc Qnap TS-251 przycinanie pod Plex media serwer

    Przełączałem pomiędzy 50 i 60 Hz i tak samo...
  15. Yokusti

    Pomoc Qnap TS-251 przycinanie pod Plex media serwer

    Gdzie tego v-sync'a szukać? W plex nie znalazłem. Jeżeli chodzi o częstotliwość to jaką wartość i gdzie mam to ustawić?