Recent Content by Yozz

  1. Yozz

    Pomoc Dostep z iMAC-a na QNAP - problem gościa

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0597 Build 20180528 Model serwera: QNAP TS-253A Mam problem na skonfigurowanym QNAPie... mianowicie próbuję połączyć się z nim z MAC-a. Server jest widoczny, udostępnione foldery również ale przy próbie wejścia pojawia się komunikat: "Nie można ukończyć...
  2. Yozz

    Pomoc Konfiguracja udostępniania plików po LAN z uprawnieniami i dodatkowo FTP na zew.

    Witam... Po zakupie i pierwszym uruchomieniu, aktualizacji, wstępnie skonfigurowałem QNAP-a TS-253A 4.3.4 Build 0597 jednak już widzę iż pewne ustawienia nie są takie jak bym chciał i nie mogę sobie z nimi poradzić. Wcześniej pracowałem chwile na QNAP HS-210 ale nie konfigurowałem go od...
  3. Yozz

    Wybór QNAP do firmy

    Dziękuję za pomoc... Po przeanalizowaniu budżetu, możliwości podjąłem decyzje o zakupie QNAP TS-253A + 2x WD RED 4TB Aktualnie konfiguruję wstępnie QNAP-a... po inne pytanie dot. konfiguracji zgłoszę sięw odpowiednim wątku / dziale...
  4. Yozz

    Cześć

    Początkujący z drobnym doświadczeniem na Qnap SilentNas, Wczesniej jakieś podrygi na DS212 i jakimś 4 zatokowym QNAPie ale nie pamiętam już nazwy gdyż przyszedł do mnie na koniec pracy w poprzedniej firmie.
  5. Yozz

    Wybór dwu-zatokowego QNAP do firmy

    Witam Im więcej czytam tu odpowiedzi i postów tym mniej wiem. Stad też prośba o pomoc bardziej doświadczonych. Niestety ale jestem zmuszony do usunięcia awarii aktualnego Mac-a G4 z podłączonym dyskiem 2 zatokowym WD na Thunderbolcie. Padło na pozbycie się tego sprzętu i zakup QNAP 2...
  6. Yozz

    Wybór QNAP do firmy

    Witam Im więcej czytam tu odpowiedzi i postów tym mniej wiem. Stad też prośba o pomoc bardziej doświadczonych. Niestety ale jestem zmuszony do usunięcia awarii aktualnego Mac-a G4 z podłączonym dyskiem 2 zatokowym WD na Thunderbolcie. Padło na pozbycie się tego sprzętu i zakup QNAP 2...