Recent Content by z-ka

  1. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    Faktycznie dziwne. Jutro jak czas pozwoli sciagne ze strychu moj stary VU+ Zero. Zaktualizuje do ostatniej wersji i dam Ci znac i jak dziala z Kodi na Fire TV. Kompletnie niezrozumiale czemu tak sie dzieje.
  2. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    Faktycznie to dziwne. Moze to glupi pomysl, ale jednyna roznica jaka mi jeszcze przychodzi na mysl to moze to ze problem powoduje 'domyslna' skora. Nie mam pojecia czy to mozliwe, ale tylko tu widze roznice. Sprobuj zainstalowac 'confluence'. Ja od zawsze na tej skorze mam Kodi i nigdy nie...
  3. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    Tez zadnych problemow: Link: https://streamable.com/oumvdy
  4. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    Dokladnie w tej kolejnosci czy tez po prostu skakac po kanalach?
  5. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    Sorry. Przypadkowo wykasowalem. Za duzo edycji Link: https://streamable.com/deyyv8 Floyd, post: 146088, member: 14964"]Katalog nie może się nazywać: [/QUOTE Udalo sie. Zdefiniowalem w ustawieniach jezyki pobierania, loginy i hasla do serwisow z napisami ale w momencie uruchomienia PLEX clienta...
  6. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    Wlasnie tak go wczoraj wrzucilem do katalogu z pluginami. Zrestartowalem PLEXa i nie widze nigdzie jego obecnosci. W ktorym miejscu w UI on dziala i mozna pobrac napisy bezposrednio do folderu z filmem (tak jak w Kodi)? Sorry za pytanie, ale w przypadku PLEXa juz nic nie wydaje mi sie...
  7. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    Mam VU+ Zero gdzies na strychu jeszcze. Wlasnie z VTI na pokladzie i tez byl bezproblemowy. Chcesz to moge go odgrzebac i poprobowac na pudelkach z Kodi (gdzies tam jeszcze starego mecoola), ale z tego co pamietam tez nie sprawial kompletnie problemu z komunikacja z 'enigma2plugin'.
  8. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    A jaki masz soft w tym tunerze? Z Coreelec uzywalem 'enigma2plugim' i tez generalnie bezproblemowy. Wlasnie tak go wczoraj wrzucilem do katalogu z pluginami. Zrestartowalem PLEXa i nie widze nigdzie jego obecnosci. W ktorym miejscu w UI on dziala i mozna pobrac napisy bezposrednio do folderu...
  9. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    Ja mam wlasnie tak to rozwiazane. Wczesniej mialem Wetek Hub z Coreelec z klientem TV do tunera Enigma2 (u mnie Vu+ UNO 4K SE z glowicami FBC - to wazne dla potencjalnych uzytkownikow, ktorzy chca nagrywac i ogladac wiele programow w tym samym czasie). Ten jak wspomnialem padl i kupilem sticka z...
  10. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    Probuje zainstalowac, ale instalowanie pluginow w Plexie to jest jakis dramat. Wszystkie tutoriale jakie znajduje pokazuja opcje ktorych w najnowszej wersji serwera nie ma, badz jest nazewnictwo pozmieniane. I ni chuja nie idzie tego zainstalowac. Czy w nowych wersjach jest w jakis sposob...
  11. z-ka

    Pomoc Kodi zainstalowane na Amazon TV Stick. Brak odtwarzania HEVC (h265)

    Mariusz reklamowales kiedys mocno Fire TV od Amazonu jako ze mi sie wysypal moj odtwarzacz tym razem kupilem Fire TV Stick i poki co jest ok, ale jedna rzecz dosyc irytuje. Zainstalowalem Kodi - Leia (chyba 18.7). Biblioteke przeskanowalo i wszystko chodzi ladnie poza plikami h265 HEVC. Jest...
  12. z-ka

    Dyski HDD 10TB do QNAP

    Eh. Wybacz;-)
  13. z-ka

    Dyski HDD 10TB do QNAP

    Jak dlugo je masz? Pytam, bo mialem bardzo zle doswiadczenia z Seagatem, ale to bylo jakis czas temu. Wlasciwie w ciagu dwoch lat od zakupu padly mi 4 qnap'owe dyski od Segate'a oczywiscie kompatybilne wg listy. Troche sie wtedy zawiodlem na Seagate'cie i przesiadlem sie na WD Red'y. Te poki co...
  14. z-ka

    QNAP i podłączenie Spotify do systemu stereo

    Tez bym szukal w tym kierunku. Jesli chcesz eksplorowac kierunek z chromecastem poszukaj chromecasta audio i kabelkiem optycznym.