Recent Content by zagiewa

  1. zagiewa

    Pomoc Qnap nie widzi TV, nie mogę strumieniować

    Nie, jeszcze sprawdzałem czy czasem coś się nie zainstalowało ale nie mam żadnego firewalla
  2. zagiewa

    Pomoc Qnap nie widzi TV, nie mogę strumieniować

    Od jakiegoś czasu, podejrzewam, że po aktualizacji, żadna z aplikacji na moich Qnap tj. video station, photo station czy nawet plex nie widzą mojego TV. Sam telewizor nie ma problemu z dostępem do plex czy w ogóle plików. Dostęp z telefonu i strumieniowanie na TV działa. Restart usługi QTS nie...
  3. zagiewa

    Pomoc Czy da się udostępnić stronę internetową z serwera Qnap dla wszystkich?

    Mam uruchomiony serwer WWW. Strony w sieci LAN mogę uruchomić po adresie xxx.xxx.x.xx/strona. Qnap ma skonfigurowany QnapMyCloud i dostałem adres zewnętrzny IP. Natomiast strony pod tym adresem po za siecią LAN nie działają. W MyQnapCloud mam usługę WWW uruchomioną i zaznaczoną opcję...
  4. zagiewa

    Pomoc Zmieniony port, jak sprawdzić na jaki?

    Odświeżam temat dopiero teraz bo musiałem wyjechać i nie było się kiedy tym zająć. Nmap nic mi nie pokazał. Pokazał porty otwarte, ale chyba obecnie używane przez urządzenie bo portu do logowanie nie było na liście. Będąc po za domem bawiłem się chwilę myQnapCloud bo całe szczęście miałem go...
  5. zagiewa

    Pomoc Zmieniony port, jak sprawdzić na jaki?

    Witam. Qnap zasugerował instalację security counselor. Ta po przeskanowaniu ustawień zasugerowała zmianę domyślnego portu 8080 na inny. Nawet podała przedział jaki warto wybrać. Zmieniłem i żałuję bo nie pamiętam na jaki i nie mogę się teraz zalogować do nasa... Pomocy! :) Czy da się w jakiś...
  6. zagiewa

    Pomoc File Station - nie mogę usunąć katalogu

    Witam. Nie mogę usunąć katalogu który pobrałem wcześniej przez download station. Gdy tylko wszystkie pliki zostały pobrane i otrzymałem komunikat 100% i że zadanie zostało zakończone, kliknąłem usuń zadanie żeby wyczyścić listę na download station. Pliki pobrane oczywiście zostały w katalogu...
  7. zagiewa

    Pomoc Konfiguracja serwera www

    Ok działa ale przyszedł czas na MySQL. Zainstalowałem PHPMyAdmin ale nie mogę się do niego zalogować. Login i hasło root admin nie działa. W statusie usług serwer MySQL oraz TCP/IP jest wyłączony. Jak to włączyć? Jak uruchomić MySQL i PHPMyAdmin szukam w sieci i nic nie mogę znaleźć :(...
  8. zagiewa

    Pomoc Konfiguracja serwera www

    Ok racja, sprawdzałem phpinfo i php działa ale w czym problem... mam stronę która w pliku index.php zawiera wiele include z różnymi plikami ładującymi treść i te pliki nie są ładowane. Jedyne co mi przychodzi do głowy to serwer www nie wie gdzie tych plików szukać. Serwer domyślny tworzy katalog...
  9. zagiewa

    Pomoc Konfiguracja serwera www

    Witam Mam stare strony, które tworzyłem lata temu. Z internetu zniknęły już dawno temu ale mam je obecnie na NAS i fajnie by było je uruchomić. Chcę aby działały tylko lokalnie. Uruchomiłem serwer www ale kiedy uruchamiam je przez przeglądarkę nie działa php. W app center nie znalazłem apache...
  10. zagiewa

    Pomoc Konto admin

    Witam. Pierwszy NAS TS-253D, pierwsza konfiguracja dlatego jestem zielony i proszę o wyrozumiałość :P Nie wiem czy nie zwróciłem na to uwagi, czy coś przeoczyłem. Korzystam od początku z utworzonego konta użytkownika które powstało podczas pierwszego uruchomienia a przynajmniej tak to pamiętam...