zinger
Local time
11:56
Featured content
0
Punkty reakcji
8

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • zinger
      zinger odpowiedział w temacie Pomoc Folder MULTIMEDIA i deduplikacja.
      Jako admin. Mariusz, Dziękuję bardzo. :) ale... Teraz zdaałem sobie sprawę, że to się stało po aktualizacji do najnowszej wersji firmware. System NIE POWINIEN mi pozwolić na założenie katalogow z taką samą nazwą plików.! Czemu mi pozwolił?:?? No...
    • zinger
      zinger odpowiedział w temacie Pomoc Folder MULTIMEDIA i deduplikacja.
      Jako admin. Dziękuję bardzo za probe pomocy. Juz wszystko dziala. Pomogl ticket do Qnapa! Dziękuję bardzo
    • zinger
      zinger odpowiedział w temacie Pomoc Folder MULTIMEDIA i deduplikacja.
      dobra, zalogowalem sie :) 1. Mam 2 katalogi "Mutlimedia@" oraz "MULTIMEDIA" w głównym katalogu. 2. Nie moge wejsc w ten MULTIMEDIA. Wiem ze tam sa rozne katalogi ale jak w niego wchodzi to pokazuje mi katalogi z tego katalogu "Mutlimedia@" 3. Nie...
      • Zrzut ekranu 2023-12-27 o 13.04.08.png
    • zinger
      zinger odpowiedział w temacie Pomoc Folder MULTIMEDIA i deduplikacja.
      A w tym nic zrobię? SSH to magia jakaś :)
      • Zrzut ekranu 2023-12-24 o 12.30.38.png
    • zinger
      zinger napisał nowy temat.
      czesc. sprobowalem „deduplikacja” na folderze MULTIMEDIA. Teraz folder zniknął, pojawił się pusty folder „Multimedia”(dokładnie tak jak piszę). raczej standardowy bo w środku jest katalog „samples”. ale dziwna sprawa bo AppleTV i program Plex...
    • zinger
      zinger zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc Wyszukanie plików stworzonych o konkretnej godzinie..
      powiedziałbym fuzzy search za pomocą FZF .. Link: https://i.imgur.com/nEAqH2D.gif
    • zinger
      zinger zareagował Love Love na post jerry1333 w dyskusji Pomoc Wyszukanie plików stworzonych o konkretnej godzinie..
      Po wyszukaniu czego chcesz masz opcje Wpisz do okna
    • zinger
      Dziękuję bardzo, o to chodziło :) Dzięki temu mogę precyzyjnie wyszukać w nazwie pliku to co chę.! Idealnie.
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…