Recent Content by zinger

  1. zinger

    Pomoc Folder MULTIMEDIA i deduplikacja

    Jako admin. Mariusz, Dziękuję bardzo. :) ale... Teraz zdaałem sobie sprawę, że to się stało po aktualizacji do najnowszej wersji firmware. System NIE POWINIEN mi pozwolić na założenie katalogow z taką samą nazwą plików.! Czemu mi pozwolił?:?? No czemu?:p To ja chcę zmienić i chyba mieć...
  2. zinger

    Pomoc Folder MULTIMEDIA i deduplikacja

    Jako admin. Dziękuję bardzo za probe pomocy. Juz wszystko dziala. Pomogl ticket do Qnapa! Dziękuję bardzo
  3. zinger

    Pomoc Folder MULTIMEDIA i deduplikacja

    dobra, zalogowalem sie :) 1. Mam 2 katalogi "Mutlimedia@" oraz "MULTIMEDIA" w głównym katalogu. 2. Nie moge wejsc w ten MULTIMEDIA. Wiem ze tam sa rozne katalogi ale jak w niego wchodzi to pokazuje mi katalogi z tego katalogu "Mutlimedia@" 3. Nie moge zmienic nazwy katalogu "Mutlimedia@" 4. Nie...
  4. zinger

    Pomoc Folder MULTIMEDIA i deduplikacja

    A w tym nic zrobię? SSH to magia jakaś :)
  5. zinger

    Pomoc Folder MULTIMEDIA i deduplikacja

    czesc. sprobowalem „deduplikacja” na folderze MULTIMEDIA. Teraz folder zniknął, pojawił się pusty folder „Multimedia”(dokładnie tak jak piszę). raczej standardowy bo w środku jest katalog „samples”. ale dziwna sprawa bo AppleTV i program Plex nadal widzi bibliotekę filmów. 1. Gdzie jest folder...
  6. zinger

    Pomoc Wyszukanie plików stworzonych o konkretnej godzinie.

    Dziękuję bardzo, o to chodziło :) Dzięki temu mogę precyzyjnie wyszukać w nazwie pliku to co chę.! Idealnie.
  7. zinger

    Pomoc Wyszukanie plików stworzonych o konkretnej godzinie.

    ### EDIT 1 ok, to fajna sprawa. Wyszukalem wszystkie pliki w podkatalogach z godziny 8. Mega. Ale nic nie mogę zrobic z ta lista plikow a chcialbym je przeniesc do katalogu albo skopiowac! ### EDIT 2 - znalazlem chyba rozwiazanie - SYNCHRONIZUJ KATALOGI w Total Commanerze. Wyszukalem w dniu...
  8. zinger

    Pomoc Co mam z pula pamieci? Dlaczego mam "nie przydzielone"

    Brakuje juz mi pamieci na dyskach a widze ze mam nie przydzxielone 878GB. To znaczy ze mam jeszcze wolne 878 GB wolne? Moge to przydzielisc do puli ?
  9. zinger

    Pomoc Wyszukanie plików stworzonych o konkretnej godzinie.

    Cześć Muszę wyszukać na NASie pliki POMIEDZY konkretną datą (pomiędzy 01.07.2021 a 12.12.2023 stworzonymi w godzinach miedzy 8:00 a 16:00. Da się? Wszystkie nazwy plików maja w nazwie "*.main_20210706235951" wiec najchętniej bym chciał wyszukać po nazwie wszystkie pliki zawierajace...
  10. zinger

    Pomoc THUNDERBOLT nie mogę włączyć.

    Cześć. Kupiłem NASa z Thunderbolt3 i nie mogę się podłączyć macbookiem aby wykorzystać potencjał szybkiego ściągania dużych plików. Chyba mam ciagle wyłączony interfejs. Ktoś to opracował?
  11. zinger

    Pomoc Zamontowanie Myqnaplink na macu.

    Hej. Jak najprościej/najlepiej udostępnić/ mieć dostęp cały katalog dla osoby z zewnątrz? Chciałbym udostępnić córce zdalny katalog a również samemu mieć dostęp do qnapa najlepiej poprzez zwykły eksplorator plików (MACOS Ventura). Najlepiej aby byl na stale zamontowany w systemie aby można było...
  12. zinger

    Pomoc Co to znaczy NIE PRZYDZIELONE miejsce?

    Ale chyba mam wszystkie przypisane do końca?
  13. zinger

    Pomoc Co to znaczy NIE PRZYDZIELONE miejsce?

    Cześć. Co to znaczy NIE PRZYDZIELONE miejsce? Czy to jest do wykorzystania? czy jest nie sformatowane? Czy jest dostępne czy nie dostępne? Jak przydzielić wszystkim folderom dostęp do CAŁEJ powierzchni dyskowej? Dziękuję bardzo za odpowiedzi.
  14. zinger

    Pomoc Problem z Virtual Switchem w QNAP TVS-872XT

    Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi. Problem lezal po stronie rutera, ktory mial ustawione cykliczny, codzienny swój restart ! Już ma problemu :)
  15. zinger

    Pomoc Problem z Virtual Switchem w QNAP TVS-872XT

    QNAP służy mi jako serwer SFTP i cyklicznie co minutę dostaję zdjęcie na qnapa z monitoringu.