Recent Content by zrazik

  1. Z

    qnap ts-219 nie włącza się automatycznie

    @tomik: w Twoim wypadku starczy usunąć wszystkie wpisy, a potem od nowa ustawić harmonogram (możesz również wrócić do wersji 3.2.3, pewnie masz problem przy wersji 3.2.7). U mnie po wyłączeniu automatycznym systemu, nie da się urządzenia nawet przyciskiem power włączyć, uruchamia się dopiero po...
  2. Z

    qnap ts-219 nie włącza się automatycznie

    Mój ts-219 skonfigurowany jest tak, aby codziennie o 7mej samodzielnie się włączył, po czym o 18stej automatycznie wyłączył. Pewnego pięknego dnia wyłączył się na tyle skutecznie, że dnia następnego nie zdołał się uruchomić. Nie mogę go uruchomić przyciskiem power urządzenia po takim wyłączeniu...
  3. Z

    TS-409U Znikające udziały sieciowe

    //Nie mam pojęcia gdzie popełniłem błąd przy kopiowaniu danych, zastanawia mnie jedna opcja przy kopiowaniu przez MC a mianowicie "preserve //attributes", ale po sprawdzeniu kopiowania z tą opcją czy bez, nadal jest to samo. Proszę o pomysły i rozważania, pozdrawiam! nie popełniłeś żadnego...
  4. Z

    TS-x19 Pro/Std Oficjalny FW (Version 3.2.7 Build 0526)

    warto instalować ? mam obecnie wersję 3.2.3
  5. Z

    Pomoc backup danych na komputer

    Czy jest możliwe wykonanie kopii danych na komputer znajdujący się w tej samej sieci ? Jeśli istnieje taka możliwość to prosiłbym o podpowiedź bo nie mogę sobie z tym fantem poradzić.
  6. Z

    qnap ts-21P konfiugracja udziałów

    problem okazał się banalny, w dodatku komunikat sugerował odpowiedź :)
  7. Z

    qnap ts-21P konfiugracja udziałów

    komunikat jest dokładnie taki: "wystąpił błąd wznawiania połączenia ... wielokrotne połączenie z serwisem lub udostępnionym zasobem przez tego samego użytkownika przy użyciu więcej niż jednej nazwy użytkownika są niedozwolone. Rozłącz wszystkie poprzednie połączenia z serwerem lub udostępnionym...
  8. Z

    bład systemu

    skoro nikt się z tym problemem nie spotkał, w weekend zrobię kopię całości urządzenia, przywrócę udziały i podzielę się tym wrażeniami, może komuś się przyda :)
  9. Z

    qnap ts-21P konfiugracja udziałów

    mam jeszcze jeden problem, mianowicie, mapuje udział z hasłem dla użytkownika oraz udział PUBLIC, bez hasła. Często zdarza się, że po wejściu na PUBLIC nie można wejść do katalogu użytkownika , wyrzuca mi komunikat, że jeden użytkownik nie może mieć dostępu do więcej niż jednego zasobu.
  10. Z

    bład systemu

    Pojawil mi sie w logach taki o to błąd: "default network shares (public, qweb,qmultimedia ....) for default network shares or format your disk volume" , czy w jeśli odtworzę poprzez udziały sieciowe / przywróć domyślne udziały sieciowe - to wykasują się dane innych udziałów od tych, które są...
  11. Z

    Multimedia Station logowanie, konfiguracja

    czyli inny użytkownik nie będący "adminem" nie ma możliwości zalogowania się do qmultimedia ? Próbowałem logować użytkowników do qmultimedia i nici z tego, dostęp bez logowania do zdjęć jest możliwy tylko wtedy jeśli nie są umieszczone one w katalogach. Coś pokręciłem, czy tak już musi być ? :)
  12. Z

    qnap ts-21P konfiugracja udziałów

    SiLAS, bardzo dziękuję za podpowiedź !
  13. Z

    qnap ts-21P konfiugracja udziałów

    Panowie, bardzo prosiłbym o pomoc w konfiguracji Qnap ts-219P. Stworzyłem użytkowników, dodałem im udziały sieciowe, zamapowałem każdemu prywatny udział z hasłem dostępu. Działa to znakomicie jeśli na komputerze mapuje udział dla jednej osoby. Problem, którego nie mogę rozwiązać polega na tym...